Jump to content

Firme de webhost


.Kr0niX[]

Recommended Posts

Acum 9 ore, bEnZ a spus:

O firma care poti comanda gratuit si care te lasa sa pui platforma nulled? Va rog frumos..

OFF:Wtf nu iti permiti 1 euro pe luna plm e cat un piept de pui la noi la fast-food

ON:nu cred ca exista ,cam toate gratuite iti accepta nulled dar iti anuleaza webhostul pentru frauda :) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, ★♕ Manu ★♕ a spus:

OFF:Wtf nu iti permiti 1 euro pe luna plm e cat un piept de pui la noi la fast-food

ON:nu cred ca exista ,cam toate gratuite iti accepta nulled dar iti anuleaza webhostul pentru frauda :) 

1. Imi permit 1 euro dar nu am momentan in telefon, cum ma duc la magazin sa cer 1 euro? 

2. Eu doar am intrebat daca este vreo firma care accepta nulled... -_-

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, bEnZ a spus:

O firma care poti comanda gratuit si care te lasa sa pui platforma nulled? Va rog frumos..

Poti sa iti cumperi o cartela de 5 euro si o incarci la tine in telefon si de acolo platesti SMS,si iti ramane si pentru luna viitoare.

Cat pentru intrebarea ta,nu prea putem sa iti spunem pentru ca ne riscam ban pe forum pentru reclama...

Dar in general nici o firma nu accepta nulled(cel putin din astea gratis),totusi,daca iti cumperi un dedicat/vps de la o firma care iti permite sa folosesti nulled pe riscul tau ei nu se vor baga,dar e pe riscul tau ce faci.(PM me daca ai nevoie de VPS sau alte informatii.)

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, bEnZ said:

O firma care poti comanda gratuit si care te lasa sa pui platforma nulled? Va rog frumos..

Ti-l accept eu gratuit dar doar prima luna. Daca esti interesat, intra pe https://www.ro-ph.com si fa comanda apoi da-mi PM sau ticket acolo ca sa ti-l aprob.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Acum 22 ore, -=[Vyorel]=- a spus:

Ti-l accept eu gratuit dar doar prima luna. Daca esti interesat, intra pe https://www.ro-ph.com si fa comanda apoi da-mi PM sau ticket acolo ca sa ti-l aprob.

Viorel, apreciez gestul tau.. adica, nu multi ar face asta. Dar eu am vrut sa vad daca este vreo firma gratuita doar sa lucrez eu asa putin pe forum sa mai invat anumite lucruri.

Chiar acum, bEnZ a spus:

Viorel, apreciez gestul tau.. adica, nu multi ar face asta. Dar eu am vrut sa vad daca este vreo firma gratuita doar sa lucrez eu asa putin pe forum sa mai invat anumite lucruri.

Dar daca prima luna lucrez ceva apoi mi-l inchizi muncesc degeaba..oricum, mersi pentru propunere.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bEnZ said:

Dar daca prima luna lucrez ceva apoi mi-l inchizi muncesc degeaba..oricum, mersi pentru propunere.

Intr-o luna poti face rost de 1 euro ca sa-l platesti in continuare. Oricum, chiar daca nu continui, backup tot o sa primesti. Dupa 30 de zile de cand serviciul este suspendat sterg fisierele. Pana atunci raman intacte si disponibile pentru a genera backup.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.