Jump to content
  • 0

Problema PAWNO.


GabrieL .

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

Daca nu specificam mai ziceam, dar asa..

NU SUNT CHIAR NEWBIE IN PAWNO ! Stiu care-i problema, vreau o solutie sa stiu unde e acea { sau }.. Am specificat in primul post ca nu mai stiu ce am facut ultima data, e o situatie complicata.

Am aflat ca trebuie folosit Notepad++, ca are un sistem de acolade automat, care pune el, dar nu stiu sa-l folosesc. Daca stiti alta solutie sau cum se foloseste Notepad ++ postati aici, daca nu o sa revin eu cu rezolvare, daca rezolv.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu specificam mai ziceam, dar asa..

NU SUNT CHIAR NEWBIE IN PAWNO ! Stiu care-i problema, vreau o solutie sa stiu unde e acea { sau }.. Am specificat in primul post ca nu mai stiu ce am facut ultima data, e o situatie complicata.

Am aflat ca trebuie folosit Notepad++, ca are un sistem de acolade automat, care pune el, dar nu stiu sa-l folosesc. Daca stiti alta solutie sau cum se foloseste Notepad ++ postati aici, daca nu o sa revin eu cu rezolvare, daca rezolv.

Cei asa de greu sa dai click dreapta pe scriptul tau si sa selectezi deschiderea lui cu Notepad++ ? Cu el verifici acoladele, dar nu si compilezi.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca am chef sa verific toate 41`000 liniile?

Lasa-te de Godfather atunci sau oricare alt RP plin de linii dar fara motiv :)

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=171429

Programul acela te-ar putea ajuta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.