Jump to content
  • 0

Help


Extremys

Question

Problema intalnita (descriere): Am creat jobul apicultor iar dupa ce depositez mierea imi zica ca imi da banii castigati dar bani dispar dupa 1 secunda si revin la banii pe care ii aveam inainte de a munci
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):-
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):CMD:depozit(playerid, params[])
    {
        if(!IsPlayerInRangeOfPoint(playerid,5.0,-58.2489,-1555.2908,2.6107)) return SendClientMessage(playerid,0xFF444499,"SERVER : Depoziteaza mierea in hambar te rog!");
        if(!TransportStup[playerid]) return SendClientMessage(playerid,-1, "SERVER : {FFFFFF}Nu ai miere! {00FF00}Dute la un stup.");
        GivePlayerMoney(playerid,98000); // <<<<<<<<<<----- MODIFICA AICI SUMA CU CAT VREI SA ITI DEA PE DEPOZITARE
        SendClientMessage(playerid,-1, "SERVER : {FFFFFF}Bravo! Ai depozitat mierea si ai primit: 98000 $");
        TransportStup[playerid] = !TransportStup[playerid];
        ApplyAnimation(playerid, "BOMBER", "BOM_Plant", 4.0, 0, 0, 0, 0, 0);
        return 1;
    }
Imagini / Video (optional):-
Ati incercat sa rezolvati singur?:Da

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Daca iti tot scade inseamna ca ai un antimoney cheat sau un anticheat mai puternic,care nu l-ai configurat cu fs-ul tau.

 

Si PS: nu cred ca ai creat tu jobul apicultor,fiindca daca il creeai tu stiai care este problema.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.