Jump to content

Reclamatie - Cheater


[RW]Robi

Recommended Posts

Numele celui acuzat:Cheater
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar):-
Descrierea situatiei:Pai, postez gm blazed v1.3.9 el imi da delete la topic, isi face el un topic schimba versiunea cu toate ca nu a facut nimic si pune v1.4.1 si gata..mai cere si +1, daca nu eram eu nimeni nu avea gmu asta...,daca este nevoie ofer dovezi, ofer dovezi doar la woops, deoarece nu am nevoie de toti hateri...
Dovada (Imagini / Video):-

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [RW]Robi said:

Numele celu va dat teapa (in cazusimbolicel in care este nece:-
Descrierea situatiei:Pai, poZCMDstez gm blazed v1.3.9 el imi da delete la topic, isi face el un topic schimba versiunea cu toate ca nu a facut nimic si pune v1.4.1 si gata..mai cere si +1, daca nu eram eu nimeni nu avea gmu asta...,daca este nevoie ofer dovezi, ofer dovezi doar la woops, deoarece nu am nevoie de toti hateri...
Dovada (Imagini / Video):-

În apărarea mea :

Gamemode-uri are update-uri simbolice.

A fost rezolvat bug-ul la /cars 

Schimbate textdraw-urile 

Trecute o parte din comenzi pe ZCMD

+ multe altle .

Nu caut anturaj , tu ai postat de 2 ori acelasi gm fara virustotal fara nimic , eu am pus tot cum trebuie si am venit si cu o versiune noua pentru a nu se ajunge la asta .

@     @

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RW]Robi said:

Numele celui acuzat:Cheater
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar):-
Descrierea situatiei:Pai, postez gm blazed v1.3.9 el imi da delete la topic, isi face el un topic schimba versiunea cu toate ca nu a facut nimic si pune v1.4.1 si gata..mai cere si +1, daca nu eram eu nimeni nu avea gmu asta...,daca este nevoie ofer dovezi, ofer dovezi doar la woops, deoarece nu am nevoie de toti hateri...
Dovada (Imagini / Video):-

Topicul tau nu a fost sters ci arhivat de catre mine, pe motivul ca nu ai pus poze si ce mai era nevoie, in timpul acordat . Cat despre ce a facut Cheater, nu cred ca sunt in stare sa dau un raspuns .

Edited by NoNamed
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, CheaTer said:

În apărarea mea :

Gamemode-uri are update-uri simbolice.

A fost rezolvat bug-ul la /cars 

Schimbate textdraw-urile 

Trecute o parte din comenzi pe ZCMD

+ multe altle .

Nu caut anturaj , tu ai postat de 2 ori acelasi gm fara virustotal fara nimic , eu am pus tot cum trebuie si am venit si cu o versiune noua pentru a nu se ajunge la asta .

@     @

Ce-ar mai fi sa iau si eu toate scripturile altora de aici care sunt deja postate, si sa le repostez eu sa ma dau mare ca am multe facute... Cum ar fi ?

Ganditi fratilor cu capul ala de pe umeri, nu cu celalalt.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Ce-ar ma ia ate scripturilemeu altora de euamaici care sunt deja postate, si sa le repostez eu sa ma dau mare ca am multe facute... Cum ar fi ?

Ganditi fratilor cu capul ala de pe umeri, nu cu celalalt.

Viorele ai downloadat macar gamemode-ul meu Si gm pus de robi să vezi că-s diferite ?

Eu nu ma Pun sa fac edit la tot sau sa le repostez eu .

Lumea a cerut o versiune noua , pe .com nu se întâmplă de astea .

Ba din potriva primeste laude si chestii pentru ca a reusit sa rezolve sa mai adauge ceva nou etc etc.

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca ma bag, dar @CheaTer a scos o versiune noua a Gamemode-ului, ce e asa rau?

10 hours ago, [RW]Robi said:

Numele celui acuzat:Cheater
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar):-
Descrierea situatiei:Pai, postez gm blazed v1.3.9 el imi da delete la topic, isi face el un topic schimba versiunea cu toate ca nu a facut nimic si pune v1.4.1 si gata..mai cere si +1, daca nu eram eu nimeni nu avea gmu asta...,daca este nevoie ofer dovezi, ofer dovezi doar la woops, deoarece nu am nevoie de toti hateri...
Dovada (Imagini / Video):-

Nu ti-a sters el topicul fratele meu (nici macar nu are acces :))) ... Din cate am inteles, GM-ul tau avea buguri, al lui le avea rezolvate, deci cred ca si-a putut permite sa posteze o noua versiune xD.

Edited by KnowN
  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Dar totusi am o neclaritate de ce CheaTer sa descarce un gm deja postat sa modifice 3 chestii si sa.l urce inapoi pe internet? Cu o descriere si niste poze daca gamemode`ul era deja postat odata ?

  • Upvote 1

                               http://i.imgur.com/NOsIYWt.png

                     Respecta si vei fi respectat. :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Andrey23. said:

Dar totusi am o neclaritate de ce CheaTer sa descarce un gm deja postat sa modifice 3 chestii si sa.l urce inapoi pe internet? Cu o descriere si niste poze daca gamemode`ul era deja postat odata ?

Prietene nu mai cauta anturaje de la ultimul pentru ca ai vazut ca nu iese bine.

Am modificat la el vreo 1 seara . Si sunt chesti care multa lume avea nevoie de exemplu bug-ul la masini personale , esti tu in stare sa-l faci ?

Si multe altele asa ca nu mai cauta anturaje cu mine ca nu-ti iese.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, CheaTer said:

Prietene nu mai cauta anturaje de la ultimul pentru ca ai vazut ca nu iese bine.

Am modificat la el vreo 1 seara . Si sunt chesti care multa lume avea nevoie de exemplu bug-ul la masini personale , esti tu in stare sa-l faci ?

Si multe altele asa ca nu mai cauta anturaje cu mine ca nu-ti iese.

Da sa stii ca il pot rezolva, prima data cand a pus gamemode`ul pe forum eu l`am descarcat si le.am rezolvat.

Nu am stat sa astept sa urci tu iar gm la care "ai rezolvat" bugg`ul .

NIci nu se stie daca tu l`ai rezolvat.

                               http://i.imgur.com/NOsIYWt.png

                     Respecta si vei fi respectat. :)

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2016 at 23:18, [RW]Robi said:

Numele celui acuzat:Cheater
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar):-
Descrierea situatiei:Pai, postez gm blazed v1.3.9 el imi da delete la topic, isi face el un topic schimba versiunea cu toate ca nu a facut nimic si pune v1.4.1 si gata..mai cere si +1, daca nu eram eu nimeni nu avea gmu asta...,daca este nevoie ofer dovezi, ofer dovezi doar la woops, deoarece nu am nevoie de toti hateri...
Dovada (Imagini / Video):-

Sa stii ca ai mare dreptate, Cheater are aceasta functie doar sa se foloseasca de beneficii.... Am avut si eu o problema asemanatoare cu el. Dar cum ii spui ceva, vin 3 catei dupa ei si iti fac ANTI-RECLAMA!

Cat despre script, pot sa spun ca e paleta, nu stie sa schimbe un textdraw, credeti-ma! Si din cate vad mai este si agramat.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, TrueCross said:

Sa stii ca ai mare dreptate, Cheater are aceasta functie doar sa se foloseasca de beneficii.... Am avut si eu o problema asemanatoare cu el. Dar cum ii spui ceva, vin 3 catei dupa ei si iti fac ANTI-RECLAMA!

Cat despre script, pot sa spun ca e paleta, nu stie sa schimbe un textdraw, credeti-ma! Si din cate vad mai este si agramat.

Iti dau foarte mare dreptate. 

 

                               http://i.imgur.com/NOsIYWt.png

                     Respecta si vei fi respectat. :)

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.