Jump to content
  • 0

Problema MARE!!!


Scott_Williams

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

eXtreMe" post="49755" timestamp="1294215831"]

Poate sa fie de la aia ca ai doua clienturi in mapa ori in mod este vreo eroare Daca nu merge nici asa incerca sa recompliezi modul si sal aprinzi in mapa aparte nu cu 2 clienturi deodata

Cum 2 clienturi explicami mai amanuntit daca te rog.Ce trebuie sa fac. Sunt incepator nu sunt expert..Mersi

Link to comment
Share on other sites

zici ca folosesti pluginsul Streamer in gm :) dar in server.cfg la linia plugins ai scris acolo streamer(pe windows) sau streamer.so(pe linux) ?

sigur asta e problema deoarece vad in consola Server Plugins _ Loaded 0 plugins ... nu iti spune ca a incercat sa ii dea load ... asa ca verifica daca la linia plugins din server.cfg ai streamer

tLYRl.gif
Link to comment
Share on other sites

RuNix" post="49926" timestamp="1294579336"]

zici ca folosesti pluginsul Streamer in gm :) dar in server.cfg la linia plugins ai scris acolo streamer(pe windows) sau streamer.so(pe linux) ?

sigur asta e problema deoarece vad in consola Server Plugins _ Loaded 0 plugins ... nu iti spune ca a incercat sa ii dea load ... asa ca verifica daca la linia plugins din server.cfg ai streamer

Da am pus in server.cfg pulginul si e calumea pus. Sa fie pt ca nu il am in pawno de la serverul respectiv? Desi nu cred.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.