Jump to content
  • 0

Problema gamemod!


Demoslasher

Question

Salut am si eu un gamemode gasit tot la voi este vorba de XTreamE este foarte bun...dar am si eu o intrebare in legatura cu el.Cand vreau sa modific ceva in el sau chiar dak nu modific nimic imi da eroarea aceasta:

C:\Users\GABI\Desktop\[XTream ZoNe]RolePlay Server\gamemodes\XTreamE.pwn(9) : fatal error 100: cannot read from file: "JunkBuster"
Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Si inca o intrebare ma ajutati si pe mne sa bag un sistem de masini personale in Dealership.Ex:Te duci la un punct scrii /buycars si iti da diferite id de masini cu masinile.Ex:/buycars 27 si iti ia un infernus si tot asa.Va rog imi spunetimi si mie cum rezolv astea doua probleme!

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

da....am bagat dinou alea si tot aceeasi eroare...deca ma poti ajuta:lenerorr_join12 sau dati un reply dar am nevoie de ajutor neaparat cu Gamemodeul k nu pot modifica in el.

Nu ceri ajutor pe mess doar pe forum intra in pawno.exe cel in care ai bagat acel include si deschizi modul cu acel pawno :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.