Jump to content
  • 0

eroare linie


kiLLersx

Question

Problema intalnita (descriere): Imi da eroare la linia asta 
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):  error 001: expected token: ";", but found "if"
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): 

if(RLIB == 0) { SetPlayerPos(playerid,920.6170,2375.4614,246.4621); SetPlayerFacingAngle(playerid, 88.2861); } // ranp1libr


Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?: da

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hm, am incercat sa fac un test sa vad daca e de la lini aceia. dar problem nu este acolo...

Verifica daca nu cumva ai uitat un ';' undeva dupa linia aia sau inainte de ea...

 

private void Copiati_asta(Plagiatori p)
{
      if(p.name != "unknown")
      {
           Cursor.Hide();
           MessageBox.Show("Daca copiezi, esti considerat un zeu iar daca muncesti este consderat un nimic");
           MessageBox.Show("Cei ce muncesc sunt criticati mai aspru decat cei care copiaza, fiindca de la cei care muncesc se asteapta performante..");
           MessageBox.Show("Ofera acelei persoane care a muncit, macar un multumesc fiindca el e cel care-ti aduce tie laudele pe care el ar trebui sa le primeasca.");
           MessageBox.Show("Poti mintii o lume intreaga dar nu te poti minti pe tine.");
           MessageBox.Show("Sper ca acest mesaj sa-ti intre bine in cap, reputatie negativa imi va dovedi ca nu ai inteles nimic");
           MessageBox.Show("Multumesc....");
           Program.close();
      }
}
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.