Jump to content

Caut scripter !


Recommended Posts

Poziţie: scripter 
Alte detalii: Eu si un prieten am avut o comunitate dar nu am putut sa o intretinem deoarece gm-ul era buguit si nu stiam sa rezolvam asa ca am incheiat tot .

Acum dorim sa deschidem iar dar in primul rand cautam un scripter bun cu care se poate discuta (fara tepari ).

Daca aveti voi un gm la care lucrati sunteti bine primiti la noi , sau am un gm asemanator bugged-ului dar am dori cateva modificari si rezolvarea bugurilor existente !

Dorim un server simplu si frumos precum Bugged ,fara prea multe culori si altele care nu isi au rostul !

Hostul il platim noi !

Scripterul va primi grad mare pe server si forum si vom imparti donatile cu el !

Daca nu vrea nimeni sa fie scripterul nostru atunci suntem dispusi sa oferim o suma de bani nu prea mare pentru modificarile gm-ului nostru !

Vreau doar oameni serios , fara tepari m-am saturat de ei !

 

Link to comment
Share on other sites

Trimite-mi PM pe forum sa discutam despre GM si restul.

Daca vad ca sunteti ok si nu sunteti tepari sau ceva,ma bag.

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce e asa frumos la bugged -_-

In romania mai nou daca un server e populat trebuie sa avem toti GM-uri de genul ala,altfel nu avem playeri daca intelegi :)

De exemplu eu am vrut sa fac un server ceva mai special ca bugged,si ce sa vezi,cand am adus catva jucatori sa testeze serverul,hopa,reprosuri ca cica: Nu e bun,e prea nush cum si nush ce,mai bine sa il faci ceva gen bugged...

Ok,dupa ce am facut asta,tot acei jucatori,mi-au reprosat dupa o vreme ca e copiat serverul,tot ei mi-au zis sa il fac,tot eu mi-au zis ca e copiat...ce sa zic...

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In romania mai nou daca un server e populat trebuie sa avem toti GM-uri de genul ala,altfel nu avem playeri daca intelegi :)

De exemplu eu am vrut sa fac un server ceva mai special ca bugged,si ce sa vezi,cand am adus catva jucatori sa testeze serverul,hopa,reprosuri ca cica: Nu e bun,e prea nush cum si nush ce,mai bine sa il faci ceva gen bugged...

Ok,dupa ce am facut asta,tot acei jucatori,mi-au reprosat dupa o vreme ca e copiat serverul,tot ei mi-au zis sa il fac,tot eu mi-au zis ca e copiat...ce sa zic...

Oamenii apreciaza sistemele unice, te asigur.

Nu trebuie sa schimbi doar 2-3 sisteme, ci intreaga interfata a gamemode-ului. Toate job-urile, sisteme, factiunile, sa fie unice in felul lor. Sa nu aibe legatura cu celalalte servere.

 

Sa fim sinceri, da-mi un motiv sa renunt la B-Zone sau Bugged pentru serverul tau, daca e exact la fel, de ce as renunta? Daca sunt sisteme diferite ce sa ma atraga, fii sigur ca as incerca sa ma alatur comunitatii tale.

Link to comment
Share on other sites

Oamenii apreciaza sistemele unice, te asigur.

Nu trebuie sa schimbi doar 2-3 sisteme, ci intreaga interfata a gamemode-ului. Toate job-urile, sisteme, factiunile, sa fie unice in felul lor. Sa nu aibe legatura cu celalalte servere.

 

Sa fim sinceri, da-mi un motiv sa renunt la B-Zone sau Bugged pentru serverul tau, daca e exact la fel, de ce as renunta? Daca sunt sisteme diferite ce sa ma atraga, fii sigur ca as incerca sa ma alatur comunitatii tale.

Adevarat,dar acum pe bune acum,daca iti faci un server,ori cat de unic ar fi el,parca tot dai de niste plozi care sa iti zica ca trebuie sa fie mai ca serverul X sau ca serverul Y...

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Adevarat,dar acum pe bune acum,daca iti faci un server,ori cat de unic ar fi el,parca tot dai de niste plozi care sa iti zica ca trebuie sa fie mai ca serverul X sau ca serverul Y...

Acei "plozi" cum ii numesti tu, sunt ca mine. Joaca pe comunitatea respectiva de cand sa apucat de samp si nu va renunta la ea pentru alta. Asa sunt eu, joc pe B-Zone de 4 ani si nu ma voi lasa pentru unul gen Bugged sau oricare altul. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.