Jump to content
  • 0

Problema job


Fanta

Question

Problema intalnita (descriere):Am facut un job pilotaj si am adaugat cateva checkpointuri printre care sunt cateva in aer, dar cele care sunt in aer cad pe pamant si nu am idee cum pot face sa ramana checkpointurile respective in aer si sa fie de tip rotund checkpoint

Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):-

Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): http://pastebin.com/TYtEdaZ0

Imagini / Video (optional):-

Ati incercat sa rezolvati singur?: Da am cautat pe wiki si am gasit cateva id la checkpointuri, fly checkpoint id 3 parca dar cand pun in gamemode imi da 3 errori. Help!

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Buna ziua.

Aceste problemele vin deja din scriptul dumneavoastra. E necesar sa lucrati deja la el.

Odata intrat in primul checkpoint, automat sa apara urmatorul si tot asa.

Sunt lucruri simple, pentru nivel incepator.

Edited by ARTIST

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

HTjr_G.png
12975.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 0

hai ca mai ajutat foarte mult. Ms frumos. Nu e de la scriptul meu deoarece inainte cand erau checkpoint-urile celelalte, primul disparea dupa ce intrai in el si aparea celalalt. Ma ajuta cineva ?

 

Buna seara.

E nevoie chiar sa va aduc pe farfurie murele stimate? Cine e vinovat ca nu cunosti niste lucruri elementare. Ai fost ajutat in privinta problemei cu checkpoint-ul si acum totul ramane dupa dumneata.

Edited by ARTIST

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

HTjr_G.png
12975.png
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.