Jump to content

Ce jocuri imi recomandati?


EquiNoxAdv

Recommended Posts

Salut , am un PC mai "slabut" si doresc sa-mi recomandati cateva jocuri. 

 

My Specs

 

 

Processor Intel® Celeron® CPU 560 @ 2.13GHz

 

Video Card 1 Mobile Intel® 965 Express Chipset Family 

 

Video Card 2 Mobile Intel® 965 Express Chipset Family

 

Memory(RAM) 3.1 GB

 

Operating System Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Edited by EquiNox

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Nu am Intel Core I7. Nu-mi duce ETS 1 :(

Nu ai nevoie de i7 pt ETS 2 :)). Poti sa joci la low. Si eu am un laptop : procesor : amd v160 si placa video de 256 MB si imi duce ETS 2 si 1 :) . Am jucat si MP impreuna cu Vyorel

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Nu ai nevoie de i7 pt ETS 2 :)). Poti sa joci la low. Si eu am un laptop : procesor : amd v160 si placa video de 256 MB si imi duce ETS 2 si 1 :) . Am jucat si MP impreuna cu Vyorel

Eu joc ETS 2 la very high pe 4GB RAM, PROCESOR 1.8 DUAL CORE, PLACA VIDEO 1 GB MULTI-GPU...

 

Incearca Mafia 2 (este super belea, are o poveste captivanta) , Call of Duty, Tomb Raider ( parca asa se numea jocul aparut anul trecut :)) ), Farming Simulator 2015, James Bond Blood Stone s-ar putea sa-ti mearga, daca-ti plac interventiile cu mascati , incearca S.W.A.T 4, este mic, nu necesita componente dichisite, si e foarte "atragator" :)) .

Edited by NoNamed
Link to comment
Share on other sites

Eu joc ETS 2 la very high pe 4GB RAM, PROCESOR 1.8 DUAL CORE, PLACA VIDEO 1 GB MULTI-GPU...

 

Incearca Mafia 2 (este super belea, are o poveste captivanta) , Call of Duty, Tomb Raider ( parca asa se numea jocul aparut anul trecut :)) ), Farming Simulator 2015, James Bond Blood Stone s-ar putea sa-ti mearga, daca-ti plac interventiile cu mascati , incearca S.W.A.T 4, este mic, nu necesita componente dichisite, si e foarte "atragator" :)) .

 

CS:Go

Cred ca voi nu intelegi ce inseamna Intel Celeron M560 2.13Ghz. 

 

P.S : ETS 1/2 - Pe orice setari il dau merge la fel.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Eu joc ETS 2 la very high pe 4GB RAM, PROCESOR 1.8 DUAL CORE, PLACA VIDEO 1 GB MULTI-GPU...

 

Incearca Mafia 2 (este super belea, are o poveste captivanta) , Call of Duty, Tomb Raider ( parca asa se numea jocul aparut anul trecut :)) ), Farming Simulator 2015, James Bond Blood Stone s-ar putea sa-ti mearga, daca-ti plac interventiile cu mascati , incearca S.W.A.T 4, este mic, nu necesita componente dichisite, si e foarte "atragator" :)) .

Daca baga jocurile zise de tine ia foc procesorul =]]]…

Equ eu ti-am zis niste jocuri poi vezi tu. Poti juca FIFA 07 / 08

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Daca baga jocurile zise de tine ia foc procesorul =]]]…

Equ eu ti-am zis niste jocuri poi vezi tu. Poti juca FIFA 07 / 08

 

Nu citisem procesorul =))) abia dupa ce a scris el mi-am dat seama :)) ma gandeam ca e dual =))), oricum unele ii merg probabil Mafia 2 iar SWAT 4 este aparut prin 2008 daca nu si mai devreme ...

Edited by NoNamed
Link to comment
Share on other sites

Nu citisem procesorul =))) abia dupa ce a scris el mi-am dat seama :)) ma gandeam ca e dual =))), oricum unele ii merg probabil Mafia 2 iar SWAT 4 este aparut prin 2008 daca nu si mai devreme ...

SWAT 4 il am si joc MultiPlayer. In Mafia 2 imi cad texturile si am 8 FPS-uri :D

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.