Jump to content

Vacantaaa ! :)


TheWolf

Recommended Posts

Eu nu inteleg de ce toata lumea e inebunita dupa vacanta.

Eu fac facultatea de drept, adica una dintre cele mai grele si totusi prefer sa stau pe la facultate.

Nu imi plac cadourile, mai putin sa le fac, urasc bradul si mos craciun e puhav ^^

Nu e vorba de cadouri.E vorba de spiritul sarbatorilor,cand stam impreuna cu familia,alaturi de cei dragi.

 

Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!Vacanta placuta!

Link to comment
Share on other sites

Spiritul sarbatorilor e semi-fals. Pot sa ma bucur de faptul ca stau cu familia si alaturi de cei dragi in orice alta zi a anului..

Craciunul, Pastele, Revelionul, Halloween si orice alte ineptii de sarbatori nu sunt nimic altceva decat isterie a marketingului

Ultimele sarbatori salubre au fost acum 10 ani.

 

Unii ca tine nu simt "spiritul craciunului" unde are loc taierea porcului si este chiar frumos sa asculti colinde in timp ce impodobesti bradul

Dar daca impodobesc bambusul in timp ce ascult Heavy Metal si-mi tai vecinul ca imi da cu bormasina in pereti, nu se pune ca simt spiritul si atunci sunt si eu o zana flatulenta ca si tine? xDD

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.