Jump to content
  • 0

Ajutor


Blue

Question

Problema intalnita (descriere): Salut SA:MP.ro. Am si eu o problema: trebuie sa dau restart zilnic, altfel apar probleme gen: obiectele nu mai apar intregi (apar cu lag sau nu apar deloc, este lag pe server... Exemplu interiorul la scoala de soferi, este o mapa facuta de mine in MAP EDITOR. Am pus poza mai jos cum se vede cand nu dau restart zilnic.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): - 
Liniile de cod / sursa / script-ul:
Imagini / Video (optional):  
http://g.iceimg.com/sHi-l3FFAwlQ/sa-mp-046.png
Ati incercat sa rezolvati singur?: Am incercat sa scot obiectele toate si sa las decat o singura mapa, de exemplu interiorul de la scoala de soferi (postat mai sus), timmere nu am asa multe, nu inteleg care ar fi problema. (Aceasta problema nu este doar la obiecte, este si lag pe server..).

 

Multumesc frumos si sper sa ma puteti ajuta sa descoperim ce ar putea avea server-ul meu.

Edited by Blue
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ar fi doar 2 solutii:

 

1. Din cate stiu eu, si din cate am patit, s-ar putea fi din cauza hostului de proasta calitate

 

2. Sau, ar putea fi din cauza versiunii de streamer, incearca sa descarci cea mai noua versiune de streamer, si ai grija ca includeul si pluginul sa fie de aceeasi versiune

 

Sper ca ti-am fost de folos ^^

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.