Jump to content

Cineva Disponibil [ Click, E Interesant =))]


INNaD

Recommended Posts

Salut, detin deocamdata un dedicat:

 

1 GB ram

10gb SSD

CentOS 6.5 x32

 

Caut pe cineva sa facem ceva cu el. Eu ma gandeam la un server de sa-mp. Cine doreste sa lase reply. Vreau in principiu un server de samp ( logic ) ce mod vrea respectivul, eu vin cu host el cu idei si GM

Link to comment
Share on other sites

Salut, detin deocamdata un dedicat:

 

1 GB ram

10gb SSD

CentOS 6.5 x32

 

Caut pe cineva sa facem ceva cu el. Eu ma gandeam la un server de sa-mp. Cine doreste sa lase reply. Vreau in principiu un server de samp ( logic ) ce mod vrea respectivul, eu vin cu host el cu idei si GM

Eu vreau am site dom.com. experienta in vds si dedicate 2 ani si ceva ti-am dat pm cu id de mes
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pentru asa ceva, nu se va oferi nimeni, toti scripterii (pe care ii stiu eu) isi iau singuri host, si lucreaza singuri sau cateodata au cate un partener. 

Nu e confortabil sa depinzi de cineva... desi ar fi o mare sansa pentru cei care stiu sa scripteze, dar nu au bani (sau nu vor) pentru a plati un host.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.