Jump to content

Cum Sa Faci Bani Simplu Si Usor Cu Moduri Pentru Jocuri


-=[Vyorel]=-

Recommended Posts

Poate ca unii stiti modalitatea poate ca altii nu, dar totusi am decis sa va anunt si pe voi in legatura cu minunata intrebare: Cum sa faci bani online?

Pai, nu o sa dau aici multe detalii, o sa fiu mai pe scurt. Exista un site de tip PPD (Pay Per Download) care odata ce ai uploadat niste fisiere, esti platit in functie de nr de descarcari. Pe acest site se accepta doar moduri pt jocuri, si tot ce tine legat de jocuri. Jocurile in general se cauta foarte mult, asa ca asta este o nisa foarte buna.

Eu va pot da la dispozitie un site unde sa faceti articole cu moduri pt jocuri si sa va puneti link-ul catre download, astfel incat sa castigati bani.

 

Si ca incheiere, in caz ca va intrebati eu cu ce ma aleg din toata chestia asta, e doar ca ma aleg cu promovarea site-ului meu, restu..banii sunt ai vostri si nu vreau comision sau alte chestii de genul asta.

 

Mai multe detalii gasiti aici

http://www.ets2-mp.ro/index.php?topic=260.0

(da stiu, am facut reclama. Asa si? )

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.