Jump to content
  • 0

ANTI-FLOODUL nu merge....


play2013

Question

am instalat pe sv un anti Flood cu numele Protectie Server care mi l-ati recomandat! Si tot primesc flod adica se face lag  pe server asta e problema ma flodeaza cineva si nu pot afla!

Si pe sv mai am activate si un anti flod aia protectie server si un anti bot si tot iau floood cum sa fac?

Ajutatima va rog

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Ai idee ce inseamna un flood? Lagul acela poate proveni si de la scripturile tale sau de la structura gamemode-ului de epoca.

Tu nu te poti proteja de un atac, doar hostul tau.

myhaitza97.. Mai documenteazate... Lagul intradevar poate deveni de la unele scripturi.. dar nu mult ! Si ce Hostul sa apere Serverul Tau? [Pe Hosteri ii doare in Furculita de Srv tau.] Te descurci pe pielea ta..

play2013 ai un Host de toti banii care iai dat.. dute si cumpara un Host de la o firma de calitate ! Nu orice Host la 1e , 70 sloturi..

In caz de ai host bun de la o firma recomandata [Adica scumpa] Lasa Hostul 2-3 Zile [se dau Update'uri] , In caz de face la fel , contacteaza un Personal de la Firma respectiva.. si intreba de ce face Hostul fazele astea.

Link to comment
Share on other sites

myhaitza97.. Mai documenteazate... Lagul intradevar poate deveni de la unele scripturi.. dar nu mult ! Si ce Hostul sa apere Serverul Tau? [Pe Hosteri ii doare in Furculita de Srv tau.] Te descurci pe pielea ta..

play2013 ai un Host de toti banii care iai dat.. dute si cumpara un Host de la o firma de calitate ! Nu orice Host la 1e , 70 sloturi..

In caz de ai host bun de la o firma recomandata [Adica scumpa] Lasa Hostul 2-3 Zile [se dau Update'uri] , In caz de face la fel , contacteaza un Personal de la Firma respectiva.. si intreba de ce face Hostul fazele astea.

Nu inteleg rostul literelor mari... sau de ce se scrie documenteazate... Ma rog, nu de asta am dat reply.

Daca tu ai experienta mai mare ca a mea, respectele mele. Pana atunci eu merg pe concluziile mele. :)

Daca pe tine de doare-n "furculita" nu iti aperi serverul si nu contactezi hostul, dar daca ai host de 3e pentru 150 sloturi... nu cred ca ai ce cere. De ce nimeni de la 0ping nu se plange de lag?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.