Jump to content

Phpbb3 VS SMF


taifunx2new

Recommended Posts

phpBB (toate variantele) au problema mare la permisiuni, asta inseamna ca sunt "gauri mari" in el.

Si in SMF sunt destule, dar la partea de administrare daca e setat cum trebuie, sanse de a fi spart sunt mai mici. Pe langa asta, SMF e mult mai usor de utilizat decat orice alta platforma.

Pe final, SMF.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Cer sa te contrazic Exista pe internet IPB 3.4.6 la download , adica aproape toate platformele sunt la download

:) Lucrez in domeniul asta de ani de zile. Crezi ca nu stiu?

Ce gasesti tu e nulled (piratat, crack-uit, etc) si daca folosesti un soft nulled si nu stii programare, ai ocazia sa nu gasesti codurile suspecte din softul respectiv, si poti avea site-ul spart, sau mai rau tot server-ul dedicat.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

:) Lucrez in domeniul asta de ani de zile. Crezi ca nu stiu?

Ce gasesti tu e nulled (piratat, crack-uit, etc) si daca folosesti un soft nulled si nu stii programare, ai ocazia sa nu gasesti codurile suspecte din softul respectiv, si poti avea site-ul spart, sau mai rau tot server-ul dedicat.

 

 

Sau mai rau, sa ti se faca plangere la cei de la IPB si poti avea mari probleme daca folosesti nulled...

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.