Jump to content
  • 0

Problema baza de date


adyi

Question

Salut SAMP.RO  am si eu o problema e cam imbarlkigata dar sa va zic: Deci am facut un tabel la baza de date (gen cum e la Playeri sa se salveze conturile eu am facut un tabel sa se salveze liderii) intru in joc merge bine tot imi dau lider se salveaza in baza de date dupa am facut o comanda pentru lideri spunand daca recruteaza sau nu acelasi lucru daca recruteaza sa se salveze in tabelul din baza de dte totul merge bine iar acum cand intru in joc si dau leaders apare bine daca recruteaza sau nu recruteaza dar problema este ca dupa restart la /leaders nu mai apare ca recruteaza apare ca nu recruteaza iar in baza de date este setat 1 ca recruteaza . Sper ca ati inceles daca nu si vrei sa ma ajutati datimi un pm si va dau id de mess si imi spuneti acolo va rog multt ( Daca reusesc sa fac asta dupa ce il pun pe host dau si admin doar va rogg mult mulumesc

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.