Jump to content

Windows Problem Pana acum nimeni nu a gasit o rezolvare.


|EZEr0|R3k

Recommended Posts

Salut www.samp.ro am 2 mari si enervante probleme cu windows-ul:

Problema 1:Orice as descarca de pe net ramane ori la 99% ori la 100% dar nu vrea sa mi-l deschida si nu stiu ce sa fac (parca exista un program cu care puteai descarca...)

Problema 2:Am luat windows-ul de pe net si l-am pus pe un cd dar cred ca l-am pus cu virusi ieri am instalat windows-ul si am tot felul de virusi in pc (keylogger,trojan agent downloader,trojan agent password) si am un "antivirus" care ii baga mereu in carantina si eu ii sterg dar tot apar  :shocked: si nu mai stiu ce sa fac.

Nu vreau sa fac alt cd bootabil cu windows si sa il reinstalez...imi este ca voi strica pc-ul care este foarte vechi si nu cred ca ar rezista la atatea instalari,cred ca s-ar arde  :)).

P.S:Cred ca am gasit cum se numea programul acela Internet Download Manager dar nu il pot descarca decat prin torrent sau ma poate ajuta cineva sa mi-l trimita prin messenger ?

Link to comment
Share on other sites

1. PC-ul nu se poate arde de la mai multe instalari.

2. Data viitoare ai grija de unde descarci Windows-uri.

3. Cel mai bun antivirus, dar care mananca si niste resurse, nu prea multe dar mananca , este AVAST!

4. Roaga si tu un prieten sau pe cineva din localitate de la tine sa iti instaleze Windows-ul sau sa iti dea un CD bootabil care sa fie bun!

Chestia cu "este vechi si nu vreau sa-l ard cu atatea instalari" este imposibila, prin asta m-ai convins ca nu ai mai mult 10-11 ani. Daca erai mai mari o gandeai putin...

Y!M: [email protected] ( help-center sau comenzi )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. PC-ul nu se poate arde de la mai multe instalari.

Pe asta sa o crezi tu ....  :| si nu altcineva deoarace dupa ce am postat acest topic am reinstalat windows-ul de mai multe ori si pc deja mirosea a ars , nu puteai sa stai in camera deci .... gandeste tu inainte sa vorbesti si nu imi zice mie sa gandesc ce spun.

Link to comment
Share on other sites

Reinstaleaza sistemul de operare.

Automat ca PC-ul tau incepe sa 'arda' daca tu nu l-ai mai curatat de praf / ventilatia corespunzatoare lipseste.

Dar daca tu inca mai crezi in Mos Craciun si in 'arderea' PC-ului prin reinstall, ia-ti un telefon mai bine, de preferat un nokia 1100 pt ca asta in niciun caz nu-l vei virusa.

Y!M: [email protected] ( nu este ID pt. help-center )

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.