Jump to content

Caut Partener


Recommended Posts

Salut! Dupa cum spune si titlul, caut un partener care sa se priceapa la scripting. Doresc sa incepem un gamemode de la 0.De host nu se va pune problema. Voi cumpara.Am multe idei pe care doresc sa le punem in aplicare. Eu ma pricep cat de cat la scripting. Adica... crearea unei comenzi... etc. Trebuie sa precizez: Modul GameMode-ului va fi RPG.

Cine doreste, isi poate lasa Y!M pe reply.

                          Cu Stima, Sa-MP

Link to comment
Share on other sites

Luati-va de mana

http://www.sa-mp.ro/forum/index.php?topic=27945.0

Jale cu tine :))

Salut! Dupa cum spune si titlul, caut un partener care sa se priceapa la scripting. Doresc sa incepem un gamemode de la 0.De host nu se va pune problema. Voi cumpara.Am multe idei pe care doresc sa le punem in aplicare. Eu ma pricep cat de cat la scripting. Adica... crearea unei comenzi... etc. Trebuie sa precizez: Modul GameMode-ului va fi RPG.

Cine doreste, isi poate lasa Y!M pe reply.

                          Cu Stima, Sa-MP

Si eu am cautat cam acelasi lucru si am ajuns la concluzia ca nu prea se gaseste asa ceva ;)

Eu zic sa te apuci de unul singur :)

ID messenger: yo.ady95 @yahoo.com .

Pentru informa?ii , ad?uga?i-m? !

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.