Jump to content
  • 0

Cum pot rezolva aceasta problema?


KrisTaL

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

#include    " junkbuster "

Adauga linia de mai sus si in modul de joc si in scripturile folosite de server si compileazale pe toate.

Tu asta zici sa adauc acolo la inceputul Gm-ului? Acolo am bagat:

[pawn]#include <JunkBuster2>[/pawn]

Dar in "server.cfg" am trecut la FilterScripts: JunkBuster

EDIT: Ma ajutati va rog frumos?

Link to comment
Share on other sites

Nu intelegi ca in fiecare FS(Filterscript) pe care il folosesti tu(care apar in server.cfg) adaugi sub

#include <a_samp>

#include <JunkBuster2>

si nu poti adauga in amx

#include <JunkBuster2>

Dupa ce pui

#include <JunkBuster2>

in fs/gm ii dai compile(f5)

Nu stiu cat ai inteles..

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

Nu intelegi ca in fiecare FS(Filterscript) pe care il folosesti tu(care apar in server.cfg) adaugi sub

#include <a_samp>

#include <JunkBuster2>

si nu poti adauga in amx

#include <JunkBuster2>

Dupa ce pui

#include <JunkBuster2>

in fs/gm ii dai compile(f5)

Nu stiu cat ai inteles..

Pai eu am bagat asta in fiecare FS: [pawn]#include    " junkbuster " [/pawn]

Nu mi-ati zis sa bag asta: [pawn]#include <JunkBuster2>[/pawn]

Link to comment
Share on other sites

Am facut chestia aia, si am downloadat si Include-urile care imi lipseau ... iar acum in "JunkBuster.pwn" imi da o eroare cand dau compiler:

filterscripts\JunkBuster.pwn(6639) : fatal error 111: user error: You're a [color=red][b][i][censured by the system][/i][/b][/color]. Read the bloody README as you are told!


Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

EDIT: La randul: 6639 am: [pawn]#error You're a retard. Read the bloody README as you are told![/pawn]

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu, trebuia sa modifici un rand in libraria JB prin care confirmi ca ai citit readme ( era un #define )

Deci tu zici sa bag asa in fiecare FS: [pawn]#define <JunkBuster2>[/pawn] in loc de [pawn]#include <JunkBuster2>[/pawn]  ? Dami id tau de messenger sau add tu: nu se lasa id-uri

Link to comment
Share on other sites

Deci tu zici sa bag asa in fiecare FS: [pawn]#define <JunkBuster2>[/pawn] in loc de [pawn]#include <JunkBuster2>[/pawn]  ? Dami id tau de messenger sau add tu: nu se lasa id-uri

Atunci, daca e prea greu sa citesti un "readme", du-te in libraria JunkBuster ( .inc ) si sterge toate liniile care incep cu #error

Y!M: [email protected] ( nu este ID pt. help-center )

Link to comment
Share on other sites

parca bagai ceva

#define I_AM_NOT_RETARD

parca numai sunt sigur

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.