Jump to content

Idee mapa.


[XSR]NexT

Recommended Posts

Salut, am nevoie de o idee foarte buna pentru o mapa pe care o voi posta aici. Vreau ceva foarte unic si creativ care sa foloseasca la ceva, daca nu puteti sa explicare atunci imi puteti arata o poza si am s-o fac :).Orice nu conteaza ce dar sa fie ceva creativ orice tip de mapa  :D

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Un oras mare, intreg si unic. Iti folosesti imaginatia si-l faci, sau.. poti sa faci asemanator cu orasul tau (unde locuiesti) :)

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="136119" timestamp="1363864195"]

Un oras mare, intreg si unic. Iti folosesti imaginatia si-l faci, sau.. poti sa faci asemanator cu orasul tau (unde locuiesti) :)

Am mai primit ideea asta :) eh daca asa cereti asta o sa fac

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Suna destul de frumos

Ce ban o sa iei daca mai continui cu spamul. Si asta suna chiar foarte frumos, nu? :>

NexT. link=topic=25226.msg136182#msg136182 date=1363886876]

Am mai primit ideea asta :) eh daca asa cereti asta o sa fac

Asta mi se pare cel mai complex. Decat harti mici cu 2-3 rampi si mai stiu eu ce nebunii, mai bine un oras intreg cu chestii noi pe el.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.