Jump to content

Avatar/Signature request!


DarkyTheAngel

Recommended Posts

qtu9QC0.png

Proiect administrat de

DarkyTheAngel si sustinut de [RMS]Yakuza.

Cum spune si titlul, aici se pot face cererile pentru a primi un avatar sau o semnatura.Acum ca cititi asta, presupun ca va intrebati ce legatura are asta cu SA:MP-ul.Simplu, nu are nici o legatura.Acest topic tine de design, iar pentru ca aceasta este sectiunea Discutii, nu exista un loc mai bun unde ar trebui sa fie acest topic.Cred ca stiti despre ce este vorba, iar daca nu stiti, va voi explica imediat.In acest topic, puteti face o cerere, odata la 1 saptamana (7 zile), pentru a primi un avatar sau o semnatura.Totusi, aceste cereri, au la randul lor cateva conditii care trebuie respectate:

[list type=decimal]

[*]In cerere trebuie sa specificati marimea avatarului/semnaturii.

[*]Va rugam sa fiti rabdator daca nu va primiti avatarul foarte repede.

[*]Va rugam sa fiti foarte expliciti la categoria efecte.

[*]Va rugam respectati modelul de cerere.

[*]Trebuie sa aveti un minim de 25 posturi pentru a efectua o cerere.

[*]Toate cererile se fac printr-un "replay" la acest topic.

Sper ca m-am facut inteles.Eu voi aproba fiecare cerere iar daca nu respectati modelul sau etc., cererea va fi respinsa automat.Acum cred ca m-am facut destul de auzit.Intr-un final, trebuie sa va prezint si cererea:

[list type=decimal]

[*]Avatar/Semnatura:

[*]Dimensiune:

[*]Text principal:

[*]Text secundar (optional):

[*]Efectul dorit (optional):

[*]Render (optional):

[*]Font:

[*]Alte argumente:

- DarkyTheAngel

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.