Jump to content

Health/Armour Hud


DarkyTheAngel

Recommended Posts

Salut.Nu stiu cum sa incep acest topic ( :)) ), deci sper ca o sa intelegeti ce vreau.Acum cateva zile, navigam pe forumul oficial al modului SA:MP, si am intrat intr-un topic, acolo am observat ca intr-o poza, jucatorul, nu avea acea bara de viata si nici bara de armura, ele erau situate (textdraw-uri) in coltul ecranului.M-am "informat" putin si din spusele unor utilizatori, am auzit ca nu pot sterge acele bari.Alti utilizatori/prieteni mi-au spus ca este posibil.Am citit intr-un topic, ca trebuie sa folosesc ShowPlayerNameTag, am incercat, dar fara rezultat.Daca stie cineva vre-o metoda, se poate sa primesc putin ajutor ? Multumesc.

seXKf.png

Link to comment
Share on other sites

ShowPlayerNameTag este pentru a ascunde numele jucatorilor. (Se foloseste cel mai des cand filmezi ceva)

Si nu cred ca se poate face asta decat prin alte textdraw-uri.

Sa maschezi si sa faci ceva peste.

Desii..acum ceva timp am vazut o discutie pe .com prin care ZeeX(parca) a reusit cu ajutorul unui plugin sa ascunda HUD-ul, sa jucat el pe acolo pe la ceva.

Nu cauta pluginul pentru ca nu o sa il gasesti, era doar un cod postat pentru a fi introdus intr-un alt plugin sau nici eu nu mai stiu bine..

Link to comment
Share on other sites

Stiu asta, dar totusi ... click aici !

"It's my own client-side application, which connects with the server through sockets"

NexT. link=topic=23710.msg129662#msg129662 date=1358275499]

Daca nu descarca modu intra pe el si vezi daca apare sau nu, probabil HUD a disparut din cauza ca el apasase facuse poza cu ceva oprit sau nu mai stiu cum se dezactiva...

A apasat F9 si F7 de 2 ori si dispare doar pentru el.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.