Jump to content

LAdmin2.2


Xtrem_Maddox

Recommended Posts

Salut! Vad ca foarte multi au probleme cu sistemul de administratie sau chiar nu gasesc unul. Aici am cel mai folosit sistem de administratie folosit in America ( pe SA-MP, desigur ).

Nu este facut de mine, normal.

Download: [download]http://www.mediafire.com/?5ngy2tnp0sm[/download](scriptfiles+filterscripts+include+ Instructiuni de instalare a sistemului)

Credite:

LethaL

Darkimmortal

Andre9977

kyeman / Hamm3r

DracoBlue

yom

Seif[P7]

Boylett

Link to comment
Share on other sites

Salut! Vad ca foarte multi au probleme cu sistemul de administratie sau chiar nu gasesc unul. Aici am cel mai folosit sistem de administratie folosit in America ( pe SA-MP, desigur ).

Nu este facut de mine, normal.

Download: http://www.mediafire.com/?5ngy2tnp0sm(scriptfiles+filterscripts+include+ Instructiuni de instalare a sistemului)

Credite:

Darkimmortal

Andre9977

kyeman / Hamm3r

DracoBlue

yom

Seif[P7]

Boylett

Acest script nu este creat de tine ci de LethaL iar eu nu vad numele LethaL la credite.

Pe de alta parte, este o versiune veche a sistemului LAdmin iar descrierea e facuta la "misto".

Daca nu ai observat, pe acest forum postam scripturi creeate de noi, nu "plagiate" de pe SA-MP.COM !

Si mie imi merge link , darky cum pot sa bag pe sv tau asta da sa si mearga ca le bagasem normal si cand ma conectam cu rcon zicea ca nu pot accesa /setlevel ce trb sa fac sa sterg ceva ?

Comanda /setlevel e doar ca sa dai admin altor playeri.

Nu poti sa iti dai admin cu /setlevel.Incearca sa faci in felul urmator:

1.Conecteaza-te pe server si inregistreaza-te.

2.Deschide fisierul care s-a creat in scriptfiles/ladmin cu numele tau.Dupa ce ai deschis acel fisier cauta linia urmatoare:

level=0

3.Inlocuieste level=0 cu level=5.

4.Salveaza fisierul si reconecteaza-te pe server.

Prin urmarea tutorialului de mai sus, ai primit cel mai mare level de administrare.

Ca sa dai si altor playeri admin, foloseste comanda /setlevel.

Link to comment
Share on other sites

Acest script nu este creat de tine ci de LethaL iar eu nu vad numele LethaL la credite.

Pe de alta parte, este o versiune veche a sistemului LAdmin iar descrierea e facuta la "misto".

Daca nu ai observat, pe acest forum postam scripturi creeate de noi, nu "plagiate" de pe SA-MP.COM !

Comanda /setlevel e doar ca sa dai admin altor playeri.

Nu poti sa iti dai admin cu /setlevel.Incearca sa faci in felul urmator:

1.Conecteaza-te pe server si inregistreaza-te.

2.Deschide fisierul care s-a creat in scriptfiles/ladmin cu numele tau.Dupa ce ai deschis acel fisier cauta linia urmatoare:

level=0

3.Inlocuieste level=0 cu level=5.

4.Salveaza fisierul si reconecteaza-te pe server.

Prin urmarea tutorialului de mai sus, ai primit cel mai mare level de administrare.

Ca sa dai si altor playeri admin, foloseste comanda /setlevel.

Cumva am spus ca e creat de mine? Si apropo, eu m-am uitat la credite si erau toti astia acolo, numele sistemului este Lethal Admin(istration) deasta vine de la LAdmin
Link to comment
Share on other sites

Salut! Vad ca foarte multi au probleme cu sistemul de administratie sau chiar nu gasesc unul. Aici am cel mai folosit sistem de administratie folosit in America ( pe SA-MP, desigur ).

Nu este facut de mine, normal.

Download: http://www.mediafire.com/?5ngy2tnp0sm(scriptfiles+filterscripts+include+ Instructiuni de instalare a sistemului)

Credite:

LethaL

Darkimmortal

Andre9977

kyeman / Hamm3r

DracoBlue

yom

Seif[P7]

Boylett

Frate dami id tau de mess prin PM si e frumos 5/5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.