Jump to content
  • 0

Problema in pawno!


keri22

Question

Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

Header size:          13172 bytes
Code size:          3037136 bytes
Data size:         14785160 bytes
Stack/heap size:      16384 bytes; estimated max. usage: unknown, due to recursion
Total requirements:17851852 bytes
Nu imi pot da seama dece imi scrie asta :
Stack/heap size:      16384 bytes; [b]estimated max. usage: unknown, due to recursion[/b]

Un ajutor ceva?

Respir si traiesc !

Link to comment
Share on other sites

18 answers to this question

Recommended Posts

Prietene cred ca iti trebuiesc ochelari ,uitate si tu ce imi scrie ,

Stack/heap size:      16384 bytes;  [b]estimated max. usage: unknown, due to recursion[/b] 

estimated max. usage: unknown, due to recursion

Uitate mai bine, nu ai mentionat daca iti ruleaza serverul

De obicei daca apare asa chiar si cu unknow, dute to recursion, sa stii ca l-am vazut de prima oara

tot ar trebuii sa mearga!

9zZndmN.png
Link to comment
Share on other sites

Prietene cred ca ar trebui sa iti ti gura ! Acolo am moderator pt Sectiunea GTA IV,eu vin aici cu o problema pt un tovares nu pt mine ,eu acum scriptez GTA IV ca e mai frumos si mai usor scriptul ....Data viitoare tineti gura :*!

atuncea zii lu pretenasul ala a tau sa iti faca el cont

9zZndmN.png
Link to comment
Share on other sites

Si daca el vrea sa vorbeasca prin mine ai vreo problema ? Eu cred ca nu e treaba ta ce fac eu cu tovarasul meu.

Te iei in gura cu Xpllor ma ?? Cine te crezi tu ? Sa isi faca amicul tau cont . Ti-am mai zis du-te pe gta-mp ca acolo ii locul tau !

Numai veni pe sa-mp.ro ! Lasa-ne in pace ! Mai demult faceai numai topicuri aiurea doar cu Loose Identification si alea alea .

Nu stiai nici o boaba de scripting ! Deparca ai stii si acum :]] =]] ! So ,

Shut The Hell Up !

idiots.png
Link to comment
Share on other sites

Anakin parca tu explorer a-ti fii mari sa nu zic ce :)),in p**a mea ar trebui sa te duci sa te joci cu jucariile ai devenit si tu mare scripting ca faci 2-3 coduri si gata te legi de asta din trecutul meu ,de parca tu cand ai inceput ,nici dreacu nu te baga in seama plangeai ca p****u sa te ajute unu si altu ,si acum ai uitat ,marsh ma dute la plimbarica de seara cu mami :o3 .....Nu trebuie sa imi bat capu cu 2 copilasi de 12 si 14 ani ,Shut up them!

Sa mai cer vreo explicatie ? Deja la varsta de 11 si 12 ani voi nu ganditi calumea,deocamndata sunteti pe bani lu mami si lu tati :

age1t.jpg

[img width=500 height=258] age2r.jpg

Faceti-va buletinul si dupa veniti sa vorbiti cu mine si cu cei 15+ ;) ca ei sunt mai constienti ca voi ...App numai folosi google translate :)).

Respir si traiesc !

Link to comment
Share on other sites

Fmm daca iau iar warn pe tne jur da jur ca iti va parea rau ma. App am 12 ani si tot stiu sa scriu si sa scriptez mai bne ka tne ma "copy-paste scripter" si bos imi arati un fs fkt de tne? De'ai sti tu cati ma cunosc pe .ro ti'ar parea rau ca te iei in gura q mne. Ps. Anakin mi'a placut faza cu te iei in gura q xpllor :))

9zZndmN.png
Link to comment
Share on other sites

Anakin parca tu explorer a-ti fii mari sa nu zic ce :)),in p**a mea ar trebui sa te duci sa te joci cu jucariile ai devenit si tu mare scripting ca faci 2-3 coduri si gata te legi de asta din trecutul meu ,de parca tu cand ai inceput ,nici dreacu nu te baga in seama plangeai ca p****u sa te ajute unu si altu ,si acum ai uitat ,marsh ma dute la plimbarica de seara cu mami :o3 .....Nu trebuie sa imi bat capu cu 2 copilasi de 12 si 14 ani ,Shut up them!

Sa mai cer vreo explicatie ? Deja la varsta de 11 si 12 ani voi nu ganditi calumea,deocamndata sunteti pe bani lu mami si lu tati :

age1t.jpg

[img width=500 height=258] age2r.jpg

Faceti-va buletinul si dupa veniti sa vorbiti cu mine si cu cei 15+ ;) ca ei sunt mai constienti ca voi ...App numai folosi google translate :)).

Bine ca am eu 12 ani dar is cu capu pe umeri nu ca tine !

Si ai grija cum a spus si Xpllor pe noi doi ne cunosc multi de pe .ro .

Asa ca numai comenta tu ca avem noi 12 ani .

Poti sa ai si 18 ani si nu treci bacul si unu de 12 ani ii mai istet ca tine !

Si ai grija cum vorbesti ca eu nu vrea sa injur dar ai grija mai baiete

Apropo Google Translate Pentru Ce ??? Sa inveti tu engleza poate :P

idiots.png
Link to comment
Share on other sites

1) Parca ati fi la usa cortului, va certati mai rau ca fotbalisti sa moara basescu.

2) Ce dracu comentati atata ? Lasati-l sa vorbeasca singur, l-ati ajutat, ura si la gara

3) Keri sau cum dracu, pe tine dupa ce ca te ajuta omu mai faci si fite, tu esti tu 'adept' idiot de pe gta-mp la fel ca Lupascu ala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.