Jump to content
  • 0

Problema Objects


Mr.Kiss

Question

Salut Sa-Mp.Ro .

Am o mica/mare problema cu obiectele .

Am vrut sa editez o comanda mai veche care era cu : CreateObject si am facut-o cu CreateDynamicObject .

Bun pana aici , nu a dat nicio eroare . Dupa ce dau restart la server , observ ca nu mai apare niciun obiect .

Bun , dupa ce am inchis server-ul am editat din nou comanda aceea si am pus inapoi CreateObject si am redeschis server-ul , din nou niciun obiect .

Dupa cateva minute m-am gandit sa pun CreateDynamicObject la toate , am dat compile si nicio eroare . Dau restart la server si tot nu vad obiectele .

Cred ca problema este de la streamer sau ca am pus eu prea multe obiecte .

Streamer-ul il am pe cel nou , adica l-am descarcat cand a aparut samp 0.3e si de atunci pana azi cand sa editez comanda nu a mai avut nicio problema .

Am incercat sa fac si un FS cu obiectele care mi se pareau in plus , dar tot nimic ( poate am gresit eu cu ceva ) .

Vreau ajutor de la cei priceputi in pawno nu de la incepatori .

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.