Jump to content
  • 0

Ajutor Mysql (Servereul merge greu in PC!)


DaNNy

Question

In primul rand vreau sa va spun ca am lucrat mult la un gamemode roleplay,dar problema este ca merge foarte greu cand il deschid in PC!

Nu este din cauza liniilor ca sunt prea multe.

Cred ca este ceva la pluginuri. Faza e ca am bagat in folderul plugins pluginul mysql sil libmysq dar imi arata eroare cand deschid samp-server.exe

Daca deschid serverul pe host nu am probleme de acest tip. Am facut multe teste si este problema de la gamemode! Vreau va rog sa ma ajutati sa introduc pluginurile mysql si libmysq fara sa imi dea eroare.

Vreau pe cineva care sa ma ajute sa pot edita gamemodu in mysql si in c++. Nu am foarte multe cunostinte in aceste programe deaceea cer ajutor.

Am un gamemode destul de interesant este la fel ca j2p doar ca am mai fixat niste buguri la porti etc. daca va intereseaza caut si partener pentru comunitate.

Va rog sa ma ajutati si lasati PM cu id. Sau introduceti adresa mea.

Daca ma ajutati nu veti regreta.

Va multumesc!  ;)

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.