Jump to content
  • 0

Problema Server...


XpLoD

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Guest NiGhTWoLF

Nu stiu ce s'a intamplat azi pe server .. facusem record 42/50 si dupa 2 minute jumate de server a primit (timeout) ... oare dc? si cateodata cand fac multe dalea baggage de la airport.. si fac mai lung sti imi da crash :|

Poti sa explici un pic mai bine te rog ca nu prea am inteles.  ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest NiGhTWoLF

Pai acum depinde si pe ce ruleaza serverul respectiv ,Memorie Ram , Conexiune la internet , etc. Poate atinsese numarul maxim pe care putea sa-l duca.  :P , sau a mers internetul foarte greu in momentul acela.  ???

Link to comment
Share on other sites

am 2 gb rami ;) lag nu aveam deloc doar ca era cam spam pe chat ... si admini tot incearcau sa faca reclama cu announce cu write  la forum la server sa nu iasa ceilalti :> si oare o fi de la asta s'o facuse lag la ceilalti...:|

ll364l6j8dg3et84ks3w.png

Link to comment
Share on other sites

Guest NiGhTWoLF

am 2 gb rami ;) lag nu aveam deloc doar ca era cam spam pe chat ... si admini tot incearcau sa faca reclama cu announce cu write  la forum la server sa nu iasa ceilalti :> si oare o fi de la asta s'o facuse lag la ceilalti...:|

La conexiune cum stai? In special upload?

Link to comment
Share on other sites

Guest NiGhTWoLF

816113692.png

chiar acu am facut " 11:49 "

Foarte bine vad ca stai :D . Poate ti-a mers internetul foarte greu tocmai atunci :D . Nu stiu . Mai astepta si cateva raspunsuri de la altii ca poate au intalnit si ei problema asta.  ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.