Jump to content

Scripturi


zaster

Recommended Posts

Deci mam Lasat De Sa-Mp

Si mam Gandit Sa va Las Ca amintire Niste Scripturi

:)

Mam Saturat de acest joc ..

Mai am 1 GB de scripturi o sa vad daca le postez

Aici Vam lasat Cateva DIn Scripturi

http://solidfiles.com/d/16826383f4/

Ne mai Vedem Bafta la Toti :)

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png
Link to comment
Share on other sites

Multumim mult...chiar aveam nevoie de cateva fs-uri...

mi-am re-instalaw windows-ul si am uitat sa salvez gm-urile si fs-urile :((

Nu mai deschideti in pu*a mea servere de SA:MP !

Jucati-va pe cele care sunt !   Sunt suficiente !

Reguli de bun simt:

1. Nu faceti reclama unde nu trebuie !

2. Nu injurati ca la usa cortului !

3. Daca esti analfabeti, taci din gura !

4. Nu abuza de 'scuze', 'din greseala' !

 

My work ::: http://pastebin.com/VRNRcaAs

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca te lasi...

Din ce in ce multi scripteri buni se lasa

Ce scripteri buni s-au lasat,Zaster e paralel cu scriptingu,a postat FS-Uir care el habar nare' creatoru cine e,a postat streameru la Stunt Evo*ution(desteptu a uitat sa stearga si //Streamer Stunt Evolution),a postat asta si ce porcari am vazut in scripturile alea m-a luat durerea de burta.

Sa nu dati pe acel fisier .bat,riscati keylogger.

Link to comment
Share on other sites

Nici un fs nu e al lui multe sunt edituri si spun si eu ca ma luat durerea de cap ca sunt editate prost nu a schimbat nici un credit.. Daca era smecher dadea edit la credite oricum a postat numai porcarii

zester tu faci numai dezastre

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

Nici un fs nu e al lui multe sunt edituri si spun si eu ca ma luat durerea de cap ca sunt editate prost nu a schimbat nici un credit.. Daca era smecher dadea edit la credite oricum a postat numai porcarii
zester tu faci numai dezastre

Unde a scris ca sunt facute de el ? nu stiti decat sa criticati ? lasa-ti omu sa face ce poate nu toti stim sa facem orice  .

Link to comment
Share on other sites

Nici un fs nu e al lui multe sunt edituri si spun si eu ca ma luat durerea de cap ca sunt editate prost nu a schimbat nici un credit.. Daca era smecher dadea edit la credite oricum a postat numai porcarii
zester tu faci numai dezastre

Unde a scris ca sunt facute de el ? nu stiti decat sa criticati ? lasa-ti omu sa face ce poate nu toti stim sa facem orice  .

ai citit regulamentu ?eu cred ca nu si stii de ce cred asta..pentru ca daca il citeai stiai ca el nu are voie sa posteze fs-uri/gmuri fara voia creatorului..iar eu nu cred ca el ia cerut voie ownerului de la evolution serveru ala..nu am pus tot numele la sv sa nu consideri ca fac reclama..citeste regulamentu si dupa sa dai contra-raspunsuri la posturile mele..hai ca dam in offtopic sa dea cineva lock

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

Daca Te Rog Poti Sa Le Incarci Si Pe Un Alt Websait De Download ,Are cv antivirusu meu cu solidfiles

Scrie cuvintele cu litere mici nu toate cu litera mare la inceput...

Si cineva sa dea lock...ca nu sunt ale lui(majoritatea)si dam in off-topic

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.