Jump to content
  • 0

[Ajutati-ma] Problema /BuyCar


Myh4yx

Question

[shadow=red,left][glow=red,2,300][glow=red,2,300]Salut am facut si eu gm lafel ca cel de la Just2Play asa am facut cu 3 sloturi la Case cu 2 sloturi la Bizz cu 7 sloturi la masina si am o singura problema care ma chinui de cava tim eu si cu un tovaras care ma ajutat la gm 1 la mana cand cumpar o masina de la /Buycar mio da deschuiata normal blocata trebue sa mio dea ca pe modu cu 3 sloturi la maisni ca si pe cel cu 3 sloturi la masini am avut aceasi problema nu se salva masinile si mia rezolvato un tovaras iar acum am facut cu 7 key si am aceasi problema cumpar masina nio de deschuiata dau restarat la sv dispare si dupa server si din cars.cfg | Va Rog Ajutatima > Pm cu Id de Mess sa vb pe mess va arat gm si daca ma puteti ajuta va voi da gm sau bani ce doriti !! Astept Pm !![/glow][/glow][/shadow]

[pawn]Va Rog Lasatimi Pm Cu Id de Mess daca Puteti sa ma Ajutati va arat gm si va

dati seama despre ce e vb aici nustiu cum sa Explic :|[/pawn]

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.