Jump to content

[GM] X-ManSion RolePlay


AirBites

Recommended Posts

Acesta este gm-ul meu facut de la 0 singur am stat si l-am facut>lucrez la el de o luna si inca nu lam terminat este versionea 1.0 versiunea 2.0 va aparea peste cateva sapt.

Sa va prezint gm-ul:

Factiunile lui sunt urmatoarele:

Pd

Fbi

Ng

F/M

GanGsta Life

Yakuza

HitMan

News Reporters

Taxy Cab

School Instructor

Red Dragons

Groove

Balas

Venomus

Joburi:Cele cunoscute...

Comenzi:Comenzile normale +adaugate de mine:/rac;/healall;/fpk;gmx;cc etc..

Spawn:Spawn este unu foarte frumos cel putin pentru mine este scriptat foarte frumos:X Copacei garduri o sa vedeti....

Motiv: Sa va zik nu aveam niciun gand sa-l postez deoarece am lucrat foarte mult la el da am renuntat la tot ce priveste server sa-mp si astea si ma ocup doar cu scripting

Download:***Amx+pWn***

CleK-------)>>http://solidfiles.com/d/PDsi

Nu este in niciun caz gf edit...Sper sa va placa...M-am chinuit sa-l fac

Inca ceva:Numele X-ManSion a fost la comunitatea mea am si site www.x-mansion.tk daca vreti aceasta comunitate luati id meu de la profil vo dau gratis cu cea mai mare placere0

Sper sa va placa

Pt voi voi fi mereu duda:P chiar dak sunt intr-o perioada mai grea

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta... wtf ?

Link to comment
Share on other sites

Nu este in niciun caz gf edit...Sper sa va placa...M-am chinuit sa-l fac

Nu e in nici un caz facut de tine singur, este cel mai probabil un godfather edit de la ZERO, deci asta nu inseamna ca l-ai facut, CI l-ai modificat. Bravo pentru ca ai reusit sa il modifici, si sa il faci pe placul tau.. Dar regulile zic ca nu este voie cu GodFather edits..

Incearca pe viitor sa faci un gamemod chiar de la ZERO.

Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Acesta este gm-ul meu facut de la 0 singur am stat si l-am facut>lucrez la el de o luna si inca nu lam terminat este versionea 1.0 versiunea 2.0 va aparea peste cateva sapt.

[glow=red,2,300][glow=red,2,300]CUM POTI SA MINTI CA E FACUT DE TN DE LA 0 ASTA E SERVERUL LUI MOROJR SI EDITAT TE TINE DOAMNE FERESTE INCHIDETII TOPICUL MAI SI MINTE PE DEASUPRA NICI MACAR NU AI MODIFICAT NUMELE LA FACTIUNI MACAR ATAT[/glow] RUSINE RUSINE SA ITI FIE MAI SI POSTEZI[/glow]

16189165.gifrastamaunbydeejaylobo1.gifsmileysw0181.gif

xmsok6ay41.gif

Link to comment
Share on other sites

Cred sigur ca confundati acest mod cik a lui morojr nici nu il cunosc doar am auzit de el jur ca l-am fct eu de la 0 si m-am inspirat dinn alte gm

Daca nu am credeti pe mine am si martori care au asistat la crearea gm-ului

[glow=red,2,300]Si ink ceva mai JO!NT spunemi si mie ce minte ai tu u nu ai citit postul am stat 2 luni sal fac si m-am chinuit dak sa zicem ca are acelaeasi factiuni cu alt gm inseamna ca e ala sau ce? vezi ca am luat groove balas venomus .nush ce e in capul tau frate[/glow] De la un timp ca multa invidia frate pe tine;)

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta... wtf ?

Link to comment
Share on other sites

CONTINUI SA MINTI cum sa fie facut de tn de la 0 uite copia

Download Superzone.pwn for free on uploading.com

IN afata de spawn si cateva obiecte nu e nimic schimbat baza FBI la fel toate bazele numai ca asta are cateva factiuni schimbate macar zi ca e editat nu facut de la 0 TACI

[glow=red,2,300]PS: INvidia este la tine si tie frica de adevar[/glow]

16189165.gifrastamaunbydeejaylobo1.gifsmileysw0181.gif

xmsok6ay41.gif

Link to comment
Share on other sites

Stiti cemi place la voi ma ?ca comentati aiurea si prost frate.Stit gm-ul torino's rp care era fct de mine?gf edit ?Ei bine asta l-am fct eu de la 0 si m-am insiprat din ala factiuni tot;) ca sa stiti si voi si la ala naeti fct comentariile astea da ce sa zik numai zic nimic dak doar atat pretuiti voi asta e mai bine nu mai postam nimic cred ca nu sa mai postat un gm rp sau stunt de ceva timp...

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta... wtf ?

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate monster nush ce *** ne certam asa...degeaba.. jo!nt iar se lauda ca deobicei ca are 1000 de gm;) ca in fiecare comentariu..Poate ma cunosti Jo!nt da nu cred ca asa bine ia zi cati playeri aveam in comm?

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta... wtf ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.