Jump to content
  • 0

[HELP]O problema TextDraw


AirBites

Question

Deci sa va povestesc....Tot am vzt pe alte servere ca au un text draw pe ecran care de ex apare asa "Sa-mp"alb "Sa-Mp"rosu in mai multe colori sau Sta 10 secunde cu textul "Sa-Mp" dupaia se schimba in "www.sa-mp.ro"

Va rog ajutatima am vrut sa fac eu singur da m-am incurcat ba mia esit nush ce culori ba mi-a iesit 2 text draq ba mia iesit textul unu in altu......Poate stiti vreunu...

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta... wtf ?

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

Creeaza un TextDraw la OnGameModeInit, si pune-l TextDrawShowForAll dupa fa un timer tot acolo cva d genu "TextDrawFlash" si pune-l la cate secunde vrei tu ( daca freci un textdraw prea mult da time-outuri sau alte buguri de kk) .

Dupa in public TextDrawFlash() folosesti TextDrawSetString, pune-l sa apara cu alte culori (faci un random sau asa ceva) sau eventual scrii cu totul alceva

-Toate tutorialele postate intra aici sau puneti-le direct [url=http://www.sa-mp.ro/forum/index

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.