Jump to content
  • 0

Bug Masini Personale.


Dan_Dvir

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

ce sistem de masini personale ai? ti s-au incurcat idurile masinilor.

mergi in gamemodeul tau si cauta toate addstaticvehicle,addstaticvehicleex,createvehicle.

apoi cauta new carsonserver,asa e la mine,nu stiu ce sistem folosesti tu ...ma rog ,iar apoi scire acolo cate addstaticvehicle,addstaticvehicleex,createvehicle ai gasit,in total si mai adaugi 1

de ex ai gasit 500,scri 501

new carsonserver 501

Link to comment
Share on other sites

ce sistem de masini personale ai? ti s-au incurcat idurile masinilor.

mergi in gamemodeul tau si cauta toate addstaticvehicle,addstaticvehicleex,createvehicle.

apoi cauta new carsonserver,asa e la mine,nu stiu ce sistem folosesti tu ...ma rog ,iar apoi scire acolo cate addstaticvehicle,addstaticvehicleex,createvehicle ai gasit,in total si mai adaugi 1

de ex ai gasit 500,scri 501

new carsonserver 501

TI-AM RASPUNS SI MAI SUS!!!

Link to comment
Share on other sites

Dai gotocar in gm si vezi care e ultima masina nepersonala si care e ultima personala,vezi cate masini ai in cars.cfg

si cauta in gm

public IsAnOwnableCar
Daca nu gasesti vezi la comanda buy ce ai tu in loc de IsAnOwnableCar
if(IsAnOwnableCar(idcar))

Si pui de la Ultimu ID de la masinile nepersonale+1 pana la ultima masina personale care o ai.

Si cauta carinfo si pui cate masini ai tu in total.

gXvsYS
Link to comment
Share on other sites

Dai gotocar in gm si vezi care e ultima masina nepersonala si care e ultima personala,vezi cate masini ai in cars.cfg

si cauta in gm

public IsAnOwnableCar
Daca nu gasesti vezi la comanda buy ce ai tu in loc de IsAnOwnableCar
if(IsAnOwnableCar(idcar))

Si pui de la Ultimu ID de la masinile nepersonale+1 pana la ultima masina personale care o ai.

Si cauta carinfo si pui cate masini ai tu in total.

Faza e ca eu am cu +10, chiar +20 mai multe masini in cars.cfg si nu le arata pe toate pe server .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.