Jump to content

[FS]Bugs & Suggestions System


Guest Alxxie

Recommended Posts

Guest Alxxie

FS e de pe sa-mp.com  :o

Doker, posteaza aici un link cu un script de pe sa-mp.com IDENTIC cu al meu si postat inainte sa-l postez eu.

Hai, socheaza-ma.

Daca tot sustii ca nu e facut de mine vreau dovada afirmatie tale. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Alxxie

Ok

FS postat || November 16, 2009

Link || http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=133977.0

ha ?

Ala nu e ca al meu.Intradevar, face acelasi lucru dar e complet diferit.In primul rand ala e cu dialog si al meu fara.In al 2-lea rand eu nu copiez scripturi de pe sa-mp.In al 3-lea rand daca stiam ca de acel script nu aveam tupeu sa te pun sa-mi aduci tu alte linkuri.

Si in al 4-lea rand, daca vrei, imi dai id-ul tau de mess si maine dimineata iti explic tot ce am facut in scriptul meu(sa te convingi ca e facut de mine).

Intre scriptul de pe sa-mp.com si asta al meu este doar o coincidenta.Ti-am mai zis odata.Daca era sa-l fur de pe sa-mp.com crezi ca aveam tupeu sa zic ce am spus mai sus? :P

Daca vrei ma crezi, daca nu, nu. :D Eu ti-am zis adevarul.

Link to comment
Share on other sites

Ala nu e ca al meu.Intradevar, face acelasi lucru dar e complet diferit.In primul rand ala e cu dialog si al meu fara.In al 2-lea rand eu nu copiez scripturi de pe sa-mp.In al 3-lea rand daca stiam ca de acel script nu aveam tupeu sa te pun sa-mi aduci tu alte linkuri.

Si in al 4-lea rand, daca vrei, imi dai id-ul tau de mess si maine dimineata iti explic tot ce am facut in scriptul meu(sa te convingi ca e facut de mine).

Intre scriptul de pe sa-mp.com si asta al meu este doar o coincidenta.Ti-am mai zis odata.Daca era sa-l fur de pe sa-mp.com crezi ca aveam tupeu sa zic ce am spus mai sus? :P

Daca vrei ma crezi, daca nu, nu. :D Eu ti-am zis adevarul.

N-am nici o indoiala , am facut si eu unul putin mai diferit....faza era ,,ce nota ii dai server-ului'', fisierul.txt ce extensie-i puneai se salva in folderul ,,scriptfiles''...si nu a fost deloc greu, asa a bv tie !

f07xw6.gifSunt inofensiv dar gandul meu e criminal
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.