Jump to content
  • 0

Animatie si blocarea chat-ului


Guest Alxxie

Question

1.Pe unele servere RolePlay, ca sa dai examenul de condus trebuie mai intai sa faci o proba scrisa(sa raspunzi la intrebari).Cand esti la proba scrisa esti bagat intr-o incapere si stai pe scaun in timp ce raspunzi la intrebari.

Cum fac sa stau pe scaun?Ce animatie este(numele ei)?

2.Tot pe serverele RolePlay apare acel tutorial de inceput cand te conectezi.In timp ce citesti tutorialul nu poti vedea ce scriu ceilalti jucatori.Daca jucatorul Ion scrie "salutare!!" tu nu vezi ca a scris asta.Vezi doar tutorialul.

Cum fac si eu ceva de genul asta?Eu as vrea ca atunci cand scriu o comanda sa nu mai vad ce scriu ceilalti.Este vreo functie anume?Daca da, care e?  :o

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Trebuie intr-adevar sa te uiti la GF aici, deci 1. e o animatie Chair_sit sau ceva asemanator, nu stiu sigur acum pe moment.

2. E legat de OnPlayerText, nu-i mai trimite mesajele si playerului, din moment ce nu foloseste chatul normal al sa-mpului e usor sa faci asta.

-Toate tutorialele postate intra aici sau puneti-le direct [url=http://www.sa-mp.ro/forum/index

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.