Jump to content
  • 0

0.3d servar [HOST]


YumeDany

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

de cand se zice " servar "?

De cand au auzit romanii de SA:MP xD

Cum faci si pe windows, doar ca pe host schimb doar GM-ul in cel nou compilat de tine in PC, schimbi samp-server, announce si a-npc, plugin-urile ( care le schimbi si pe PC, daca exista update-uri pe versiunea noua ( deocamdata nu exista, daca ai sscanf iti recomand sa nu bagi inca serverul pe 0.3d ) ) le updatezi.

Link to comment
Share on other sites

LooooL

stuntman[]!" post="96144" timestamp="1318599706"]

De cand au auzit romanii de SA:MP xD

Cum faci si pe windows, doar ca pe host schimb doar GM-ul in cel nou compilat de tine in PC, schimbi samp-server, announce si a-npc, plugin-urile ( care le schimbi si pe PC, daca exista update-uri pe versiunea noua ( deocamdata nu exista, daca ai sscanf iti recomand sa nu bagi inca serverul pe 0.3d ) ) le updatezi.

Oare cate chesti de astea am auzit de la tine stuntman si nu functiona x__X"

Hostul trebuia sa isi faca update cu SA-MP 0.3d de la GamePanel xD pe degeaba pui tu 0.3d ca nu se va aprinde serverul, cand va aparea versiunea finala se va baga update si la hosturi [Daca ei sunt in stire cu asa ceva desigur] si nu inteleg de ce vreti 0.3d daca inca nu ii finalizat xD

Salut , vreau sa trec si eu servaru de samp pe 0.3d .. problema e ca pana acuma pe host nu am schimbat versiunea pe windows stiu cum sa o schimb dar pe host nu stiu ce trebe sa fac .. imi puteti spune si mie ce trebe sa adaug / modific ?

Il poti trece si il poti deschide in PC dar pe Host trebuie cei de la Host sa faca un fel de update asa ceva xD


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.