Jump to content
  • 0

Niste buguri (2) unu mic altu mare:)


Guest wDNick

Question

(1) Prima Intrebare : Deci intrebare atunci cand la hitman dai /portable... si dupa order 1 sau ma rog un package , acolo unde am baza nu se aduc armele , si eu stiu sa schimb coordonata dar nu stiu in ce punct al scriptului unde e POINT-ul acela adica unde trb sa schimb coordonata ca o am dar e alta si nu o gasesc unde trb sa o schimb cu cea noua aflata de mn!

(2) A-Doua Intrebare : Pai am si eo masini la toate factiunile le-am blocat pe toate si merg ok blocajele tot , dar de exemplu in sfpd se vad masinile dar in lspd ! se vad decat umbrele lor sau depinde daca mai gasesc vreau una pe strada tot asa , si cum ziceam se vad decat umbrele lor dau enter si pot merge cu el nui nimik ele tot blocate sant pentru ceilalti playeri care nu sunt in factiunie.. dar nu se vad masinile decat umbrele lor... nustiu ce sa fac ! PS: dar pot merge cu ele!

MULTUMESC ANTICIPAT , va rog ajutati-ma!

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.