Jump to content
  • 0

Anti Flood


Guest condrat

Question

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Exista vrun program sau vrun script care sa inpiedice sa imi mai dea careva FLOOD la server !!! ca pana acum vro 5-6 oameni miau dat FLOOD la server pentru ca nu le dau si lor admine =)) !!!! si spuneti si voi daca ar fi corect sa ma santajeze asa !!! exsita !! daca da plizz datimi si mie un link de unde sa iau un Anti-flood sau daca cunva e vrun cod pentru pawno postatil aici plizz !!!!!  :-* :-* :-*

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Exista vrun program sau vrun script care sa inpiedice sa imi mai dea careva FLOOD la server !!! ca pana acum vro 5-6 oameni miau dat FLOOD la server pentru ca nu le dau si lor admine =)) !!!! si spuneti si voi daca ar fi corect sa ma santajeze asa !!! exsita !! daca da plizz datimi si mie un link de unde sa iau un Anti-flood sau daca cunva e vrun cod pentru pawno postatil aici plizz !!!!!  :-* :-* :-*

1. Invata LIMBA ROMANA FRATE !.

2. Treci pe linux daca vrei sa hostezi servere.

3. Lasa-te de servere daca nu vrei 2'

4. Ia-ti router cu DDOS protection sau raporteaza ddos-urile la providerul de net si cu PUTIN noroc le taie netul si le da amenda.

ir2tc1.png [url=http://forum.sa-mp.ro/filter-scripts-and-gamemode
Link to comment
Share on other sites

mmm speram ca poate exista vrun program sau ceva !!! dar orcum nu ma las de servere si cred ca am gasit ceva dar nush cat de bun este :D !!! Daca sunteti interesati intrati aici http://www.megaupload.com/?d=OQ452N26

Link to comment
Share on other sites

mmm speram ca poate exista vrun program sau ceva !!! dar orcum nu ma las de servere si cred ca am gasit ceva dar nush cat de bun este :D !!! Daca sunteti interesati intrati aici http://...

Am uitat sa specific ca singuru mod in care te POTI feri de DDOS este sa ai banda enorma+cpu pe masura.

Oricum un firewall ar trebui sa-si faca treaba (nu cel din windows) ceva gen zonealarm de exemplu.

ir2tc1.png [url=http://forum.sa-mp.ro/filter-scripts-and-gamemode
Link to comment
Share on other sites

1.Iti iei un program de firewall foarte BUUN.

2.Iti iei un abonament la internet mai scump.

3.Treci pe Linux.

P.S Nici nu stii cat de bine ma simt sa stiu ca iti dau aia flood la server!! ;D ;D

Daca tu si adminii aia "inteligenti" v-ati comporta mai frumos pe server si ati lasa lumea sa se simta bine nu ti-ar da nimeni flood.

SFATURI pt tine si prietenii tai(care sutn admini pe servere):Nu mai baga tot serverul la jail fara motiv,nu mai teleporta toti playerii din minut in minut,nu mai dezarma playerii incepand sa tragi in ei,nu mai ingheta playerii in timp ce tragi in ei,nu iti mai bate joc de lume avand in vedere ca daca zice cineva ceva ii dai ban instantaneu.

Am jucam si eu pe serverele tale si crede-ma, oricine ti l-ar darama daca ar putea!

Link to comment
Share on other sites

:((  :'( :'( :'( :'( nu stiu de ce zici ca meritam pentru ca noi nu facem asa cum zici tu  :'( !!! vreau sami zici daca lai vazut vro data pe RoK sa iti faca asa ceva ? si eo iam invatat pe toti admini ce sa faca si ce sa nu faca dar recunosc ca mai erau uni 'prosti' care ii teleportau pe toti in acelas loc !!! dar leam scos adminurile !!! si vreau sa sti ca la mn nu am dat mai nici un ban !!! stiu ca de cand am descis s asta am dat doar 1 ban la unu care avea coduri si ii dadeam kick si ii spuneam sa nu mai vina cu hack si el tot venea pana mam inervat si iam dat ban!!! si ziceai ca dadeam disarm ! dar eo am dat disarm doar celor care aveau minigun pentru ca mie imi arata ( find admin ) cine are minigun si pe server nu e voie cu minigun si nici nu stiu daca e vrun server de stunt care sa ai voie cu minigun !!! si nu prea inteleg de ce merit asa de mult ca doar eu ii respect pe apsolut toti jucatori si nu fac decat sa se simta ei bine ca doar nu am facut serverul sa ma joc singur !!! si nu stiu sigur daca tu ai intrat pe server cand era V 0.4 pentru ca pana sa apara .V 0.4 tinea alcineva serverul si eu nu aveam legatura !!! el a luat serverul de pe forum ( mostat de mine ) si la modificat putin si apoi isi batea mai mult joc de ceilanti dar de cand am aparut eu nu sa mai facut asa ceva pe acest server si toti jucatori sunt respectati!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.