Jump to content
  • 0

Nu se salveaza conturile


costinelll

Question

Bun,am un gamemode la care am intampiant niste probleme.Prima problema a fost ca nu mergea nicio comanda,dar s-a dovedit a fi din cauza zmcd si am reusit sa rezolv stergando cu //#include <zcmd>

A doua problema ar fi ca nu se salveaza conturile.Imi fac cont acum si cand reintru pe server trebuie sa completez iar stilu de mers,de box si sa fac tutorialul,DAR ramane fiserul de format se formeaza in scriptfiles si chiar si adminu daca il pun ramane.care ar fi solutia?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Bun,am un gamemode la care am intampiant niste probleme.Prima problema a fost ca nu mergea nicio comanda,dar s-a dovedit a fi din cauza zmcd si am reusit sa rezolv stergando cu //#include <zcmd>

A doua problema ar fi ca nu se salveaza conturile.Imi fac cont acum si cand reintru pe server trebuie sa completez iar stilu de mers,de box si sa fac tutorialul,DAR ramane fiserul de format se formeaza in scriptfiles si chiar si adminu daca il pun ramane.care ar fi solutia?

Creaza in scriptfiles un dosar numit "Users".
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.