Jump to content

[GM] Modern Warfare A/D [EDITAT]


Guest iKer[MOB]

Recommended Posts

Guest iKer[MOB]

Acesta este gamemodeul lui Vercetti. Eu l-am luat si l-am tradus in romana.

* Am mai adaugat: comenzi de admin, unele mici lucruri.

* A/D este un GM de Team Deathmatch, bazat pe Checkpoint, atacatorii ataca checkpointul. Prima echipa care isi omoara adversarii castiga, asta in cazul in care atacatorii nu stau pt un anumit timp in CP (CheckPoint) sau timpul rundei nu expira.

* Bug: uneori, cand incepi o runda sau cand este o runda in desfasurare, runda se termina brusc, cu motivul "Niciun top killer", e posibil sa fie doar de la mine, pt ca eram 2 jucatori online.

* GMul este destul de dinamic, multe lucruri pot fi schimbate din joc: Skinul echipei, Numele echipei (pana la 5 caractere), timpul de stat in checkpoint, timpul unei runde, timpul de asteptare de dinaintea rundei, etc.

Comenzi adaugate de mine:

* /kick, /ban, /freeze, /unfreeze, /slap, /force, /respawn, /info, /ajutor, /admini, /reguli, /ahelp, /comenzi, /re(port).

* De asemenea, am scos Arenele din game mode, erau buguite.

* Puteti modifica spawnurile normale ducandu-va in script la new Float:MainSpawn.

* Comentariile / sugestiile sunt bine venite.

DOWNLOAD:

PWN: http://rapidshare.com/files/271841936/AAD.pwn.html

AMX: http://rapidshare.com/files/271842110/AAD.amx.html

Link to comment
Share on other sites

Guest condrat

=)) =)) =)) si ce vrea sa fie asta ? GAMEMOD ? =)) =)) CE JAF DE SERVER AI MAI PUS SI TU AICI =))

NU VEZI CA LAI STRICAT COMPLET :o !!! NU INTELEG NIK DIN EL !!! LA /HELP SPUNE TOT FELU DE PORCARI CU CP SI ALTELE DAR NU VAD PE HARTA NICI UN CP =)) CE JAF DE SERVER =))!!!

Link to comment
Share on other sites

#condrat:Lol?

1.Nu vorbi cu CapsLock

2.N-ai voie sa jocnesti pe nimeni

4.Citeste regulile L-)

5.Daca nu stii ce inseamna Cp,dm,tdm,sau cum e un gm A/D taci din gura ..

--

#iKer[MOB] :Imi placeau Gm-urile A/D...dar nu mai am timp sa mai ma joc :)) .Bravo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest condrat

Stiu ce inseamna toate alea pe care leai spus :

CP= Checkpoint

dm=deathmatch

tdm=Team deathmatch

si stiu si eu ce inseamna un mod A/D si chiar am jucat foarte mult dar asta nu seamana deloc cu altele =))

Si nus deloc incepator cum crezi u si sunt chiar foarte bun !!! chiar poate mai bun ca tn !!! 8)

                                                             

Link to comment
Share on other sites

Guest iKer[MOB]

=)) =)) =)) si ce vrea sa fie asta ? GAMEMOD ? =)) =)) CE JAF DE SERVER AI MAI PUS SI TU AICI =))

NU VEZI CA LAI STRICAT COMPLET :o !!! NU INTELEG NIK DIN EL !!! LA /HELP SPUNE TOT FELU DE PORCARI CU CP SI ALTELE DAR NU VAD PE HARTA NICI UN CP =)) CE JAF DE SERVER =))!!!

as spune ceva, dar eu am minte.

Pentru a incepe o runda trebuie sa scrii /start. In functie de echipe, coechipierii isi markerele pe minimap ::)

Daca tot zici ca ai jucat.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ce inseamna toate alea pe care leai spus :

CP= Checkpoint

dm=deathmatch

tdm=Team deathmatch

si stiu si eu ce inseamna un mod A/D si chiar am jucat foarte mult dar asta nu seamana deloc cu altele =))

Si nus deloc incepator cum crezi u si sunt chiar foarte bun !!! chiar poate mai bun ca tn !!! 8)

                                                               

daca nu taci, regreti!ai girja cum vb ca habar n-ai ce ii sa-mp apoi vb !

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.