Jump to content
  • 0

Problema la server din GM


[.E.m.O.]K1DDU

Question

Salut,

Cand intru pe server si scriu o comanda /zi sau /credits sau /nrg oarecare imi da USAGE:/givecash [playerid] [suma]

Si am intrat in GM am sters comanda /givecash, il copilez si ii dau drumu si tot asa face cand scriu o comanda imi da altceva nu imi da cu givecash imi da cu ceva cu masini un dialog acolo....

Ce pot sa fac, sunt sigur ca daca sterg si aia o sa apara altceva, va rog ajutatima multumesc.


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

Salut,

Cand intru pe server si scriu o comanda /zi sau /credits sau /nrg oarecare imi da USAGE:/givecash [playerid] [suma]

Si am intrat in GM am sters comanda /givecash, il copilez si ii dau drumu si tot asa face cand scriu o comanda imi da altceva nu imi da cu givecash imi da cu ceva cu masini un dialog acolo....

Ce pot sa fac, sunt sigur ca daca sterg si aia o sa apara altceva, va rog ajutatima multumesc.

Ai bagat ZCMD

Link to comment
Share on other sites

LoL voi nu vedeti ce am scris mai sus, ca am sters comanda givecash am sters tot ce apartine de ea, si apare altceva cu masini un dialog, de ce imi dati dinou acelasi lucru :(


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Frate inainte de tot, cand am deschis serveru scriam o comanda aparea cu givecash, am inchis serveru am intrat in GM am sters totul despre givecash am copilat, si lam redeschis, si tot asa facea doar ca in loc de givecash aparea un dialog cu ceva despre masini spune acolo nu conteaza.... de ce nu citesti..


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma, de unde sti ca nu ii de mine, sti ce iti dau iti dau un *** aia iti dau ok? Nu ai GM si il vrei pe al meu ;)

lolololol

eu vroiam doar sa te ajut

nu ai nevoie nu imi pasa atunci

eu nu am nevoie de alt RSS edit,prefer sa scriu eu GM-ul chit ca imi ia luni si ca il sec pe stuntman da asa e mai bine :)

sry for offtopic :undecided:

Link to comment
Share on other sites

chit ca imi ia luni si ca il sec pe stuntman

Ha !

Kira, mihaibr nu e genul care fura servere. ( nu din cate stiu eu ) Si nu e voie nici macar cu stelute sa injuri.

Topic locked !

PS: E de la strtok-ul de la /givecash ... baga-l pe ZCMD + sscanf si se rezolva, sau vezi sa ai bine puse { si }

EDIT: L-am ajutat eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.