Jump to content
  • 0

Help!


Ryder_RO

Question

Salut

Am o problema cu GM (cred), de fiecare data cand mai adaug ceva nou pe el , mi se compileaza fara nici o eroare " [pawn]Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase [/pawn]

Dar cand deschid samp.server imi sc asa in consola

[pawn][13:35:40] Script[gamemodes/RBS.amx]: Run time error 17: "Invalid/unsupported P-code file format"

[13:35:40] Failed to load 'gamemodes/RBS.amx' script.

[13:35:40] Number of vehicle models: 8[/pawn]

Iar .amx e 0Kb

dc?

Multumesc!

468833_437698_362328_hiphop.jpg
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Vezi sa nu folosesti diacritice sau altceva (nu stiu sigur daca e de la asta). Sau incearca sa iei pawncc.exe, pawno.exe si samp-server.exe din nou.

si tot asa face?

pai at incearca sa instaleazi si pe celalate...framework-urile!

Nu e de la framework, daca era de la el, nu mergea nici compilat.
Link to comment
Share on other sites

stuntman-=!!" post="76734" timestamp="1307892319"]

Vezi sa nu folosesti diacritice sau altceva (nu stiu sigur daca e de la asta). Sau incearca sa iei pawncc.exe, pawno.exe si samp-server.exe din nou.

Nu e de la framework, daca era de la el, nu mergea nici compilat.

pai...mie asa imi facea cand mam apucat de pawno:))miam downloadat un sv lam copilat si imi facea amx 0 kb ca si lui

dupa aceea am instalat netframework si imi mergea am crezut ca si lui ii tot asa...:P

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.