Jump to content
  • 0

0admin probleme


AnoNymuS_FanEe

Question

Deci 0 nus ce ar putea avea acest script.Adik ori nu mil primeste mie gm-ul ori nus.Am gm-ul RSL si nu prea stiu eu sla bag.Mam luat tot dupa spusele altora si nu pot sal fac.Daca imi poti explica detaliu cu detaliu ca eu acuma mam apucat de scripting si eu si vreau sa invat.Deci daca poti te rog mult

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Pai chiar asa, nustiu de ce te bagi pe 0Admin? Mai bine ai incepe cu Radmin sau LuxAdmin sau LAdmin4v2, sa vezi si tu cum sunt aceste Sisteme de Admin, dupa ce l-e vei intelege atunci vino la un Sistem mai mare ca 0Admin. Eu te cunosc si nu ti-as propune 0Admin pe serverul tau ;), mai bine iati unu din cele de sus.

Asa ar fi mult mai bine sa faci ;)


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pai chiar asa, nustiu de ce te bagi pe 0Admin? Mai bine ai incepe cu Radmin sau LuxAdmin sau LAdmin4v2, sa vezi si tu cum sunt aceste Sisteme de Admin, dupa ce l-e vei intelege atunci vino la un Sistem mai mare ca 0Admin. Eu te cunosc si nu ti-as propune 0Admin pe serverul tau ;), mai bine iati unu din cele de sus.

Asa ar fi mult mai bine sa faci ;)

daca urmeaza instructiunile lasate de 0 pe sa-mp.com il va instala corect...si ii va merge dar daca nici nu lea citit normal ca nui merge!

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

Poate sa-l instaleze el corect, pas cu pas, dar daca, el in GM are o chichitza mica, care interactioneaza cu chichitza din 0Admin, pac, crash, buguri, etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.