Jump to content
  • 0

Help ME


AnoNymuS_FanEe

Question

Deci sunt cam nou in ale scriptingului.Jok samp de un an fara 3 luni.Si acuma cu preocuparile cu sv meu am vrut sa ma iau de scripting.Deoarece am sv de cateva luni si am tot cerut ajutorul la alti sa ma ajute cu scriptingul.Am mai luat si de aici scripturi care miau placut.Dar acum am decis sa sa apuc si eu si sa imi fac sv cum vreau eu.Deci daca ma puteti ajuta cu ce sa incep.Oricum am inceput tot mai des sa vin pe sa-mp.ro si vreau sa invat.Daca imi puteti da vreun sfat sau ma puteti ajuta.Daca e nevoie id mess datimi un PM si vil dau

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Deci sunt cam nou in ale scriptingului.Jok samp de un an fara 3 luni.Si acuma cu preocuparile cu sv meu am vrut sa ma iau de scripting.Deoarece am sv de cateva luni si am tot cerut ajutorul la alti sa ma ajute cu scriptingul.Am mai luat si de aici scripturi care miau placut.Dar acum am decis sa sa apuc si eu si sa imi fac sv cum vreau eu.Deci daca ma puteti ajuta cu ce sa incep.Oricum am inceput tot mai des sa vin pe sa-mp.ro si vreau sa invat.Daca imi puteti da vreun sfat sau ma puteti ajuta.Daca e nevoie id mess anonymus.samp

incepe cu inceputu:))...

uiatate cum sunt sctructurate GM-uri sau FS-uri...si incearca sa intelegi dc este asa fakt...care este scopul functiei respective etc...:P

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Dar nu stiu cu ce sda incep.Ca degeaba ma uit pe acolo ca sunt numere si alceva nmc:)).Cu ce sa incep si cum:)) Si daca fac spam spunetimi.

  Ma enerveaza intrebarea Cu ce sa incep?

      Ce intrebare e aia ?! intri in pawno file > new si incepi de acolo, faci un system de register / login, system de admin si ce vrei tu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.