Jump to content

De ce au scazut drastic anumite servere.


T_Random28

Recommended Posts

Sampul in Romania e super boring, dupa parerea mea. Am incercat sa ma reapuc de samp, sa vad daca mai am nostalgia aia ca la inceput si nimic. De ce? Pentru ca pe ce server romanesc intri, vezi acelasi gameplay pe care toata lumea il cunoaste, intr-un cuvant, plictisitor. Nu mai este nimic nou, care sa te atraga, sa-ti faca pofta sa joci. Acelasi sistem de level, care te obliga sa faci ore jucate pentru a avansa in ceva, nici un sistem gandit care sa te ajute sa faci nivel jucandu-te, si facand activitati funny ca sa poti avansa. Lumea s-a plictisit sa lase pc-ul deschis pentru rp-uri si level, dar sa se plimbe cu o masina dintr-un colt in celalalt al mapei pentru ore.. Sa fim seriosi, cine ar mai juca asa ceva. Am spus-o si ma repet, in momentul in care se va deschide un server diferit, de la sistemul de login/register pana la final, atunci acel server va fi populat, si se vor juca jucatorii, cu un nou mod de joc, activitati, creatii, nu astea de le vezi peste tot unde intri. "La ora 20:00 bonus, alegem lideri, plm". 

EDIT: Am 23 de ani, sampul a fost jocul care mi-a marcat copilaria placut. Am un job super bun, am familie, ma intretin singur, dar sincer, daca ar fi sa se deschida un server nou, bine pus la punct, total schimbat, m-as juca de drag in necunoscut, nu ca nu as avea timp, sau chef. Parerea mea e ca sampul a scazut doar din cauza asta, bine, pot fi mai multi factori. Dar, realizati ca jucatorii sunt plicitisiti, pe samp faci aceleasi chestii plictisitoare din 2016 incoace...

Edited by Maichh
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.