Jump to content
  • 0

City Hall Los Santos


monster010

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

Guest Dralex

tu vrei sa muti toate joburile in city hall?

pai daca vrei asta intri pe server salvezi pozitile unde vrei sa fie apoi modifici coordonatele la toate i cu Joburi si va fi jobu in acel loc ales de tine

Iar cu asta faci si cu i din fata de la city hall il pui in fata primariei si gata

Link to comment
Share on other sites

tu vrei sa muti toate joburile in city hall?

pai daca vrei asta intri pe server salvezi pozitile unde vrei sa fie apoi modifici coordonatele la toate i cu Joburi si va fi jobu in acel loc ales de tine

Iar cu asta faci si cu i din fata de la city hall il pui in fata primariei si gata

Am dat un eddit :D As vrea sa intru in primarie , deoarece acolo nu am niciun "i" care sa imi arate d ex: tipe /enter ....bla bla

Link to comment
Share on other sites

Guest Dralex

off doamne te duci pe i de la cityhall si dai /save intri in folderu cu gta san andreas la save pozition si iei coordonatele de acolo si le cauti apoi mergi iar si salvezi in fata primariei si schimbi coordonatele de la i de la city hall cu cele de la primarie ce e asa greu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.