Jump to content

Fac sisteme contra cost


Recommended Posts

Salutare, eu sunt Ionut si as dori sa va fac sisteme contra cost, daca doriti sa "cumparati" a puteti contacta pe discord sau imi scrieti in acest topic numele sistemului sau ce doriti dumneavoastra, plata se face dupa ce va voi arata sistemul si daca va place, pot face modificari la el daca doriti sa fie altfel, multumesc.

Discordul meu este acesta: valentyn3569

Accept doar PayPal, Paysafe si probabil o sa am si Revolut.

Edited by Valentin Tarnauceanu
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Valentin Tarnauceanu said:

Salutare, eu sunt Ionut si as dori sa va fac sisteme contra cost, daca doriti sa "cumparati" a puteti contacta pe discord sau imi scrieti in acest topic numlee sistemului sau ce doriti dumneavoastra, multumesc.

Ce experienta ai? cand se face plata... da mai multe detalii...

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Valentin Tarnauceanu said:

Salutare, eu sunt Ionut si as dori sa va fac sisteme contra cost, daca doriti sa "cumparati" a puteti contacta pe discord sau imi scrieti in acest topic numlee sistemului sau ce doriti dumneavoastra, multumesc.

da.. cu siguranta as avea incredere intr-un anonim care n-are nicio creatie facuta de el la mana si care cere ajutor pe aici la chestii destul de basic.

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Valentin Tarnauceanu said:

Eu nu am nimic de zis, vrei sa ai incredere, ai incredere, nu vrei este problema ta. Nu te pot obliga, Succes

hard work pays off, nu poti face cam nimic daca nu muncesti sa inveti prima oara, si asta se aplica in orice domeniu, prima oara inveti iar dupa esti rasplatit pentru munca ta, cu totu ca la sa-mp nu prea se aplica pt ca e un joc vechi si lumea deja se lasa, nu e un domeniu pentru facut bani, axeaza-te pe altceva in programare daca vrei sa ai un job din asta.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bvndit0 said:

🤣🤣🤣 stai ma baiete jos ca te am ajutat eu cu panelu si gt mare kriper

Web Developing-ul si Scripting SA-MP sunt chestii diferite.

Eu nu am cunostiinte Web de aia am cerut ajutorul.

Edited by Valentin Tarnauceanu
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, qSorin_ said:

Nu ii mai luati pita de la bot, lasati-l sa ia si el niste cash de la copii astia care isi fac server de sa:mp fara pic de cunostinta in domeniu. 

sa faca, nu i interzice nimeni sa nu faca, dar fara cunostinte e greu sa faci bani, si chiar daca ai cunostinte, e greu sa ti gasesti clienti care sa plateasca.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Valentin Tarnauceanu said:

Web Developing-ul si Scripting SA-MP sunt chestii diferite.

Eu nu am cunostiinte Web de aia am cerut ajutorul.

da infine cum zici tu, de ce ai topic uri cu cele mai banale errori? arata cv fc de tine si discutam. (sa mentionez ca nici eu nu sunt mai presus dar nu cer ajutor in topic uri)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bvndit0 said:

da infine cum zici tu, de ce ai topic uri cu cele mai banale errori? arata cv fc de tine si discutam. (sa mentionez ca nici eu nu sunt mai presus dar nu cer ajutor in topic uri)

Nu am sisteme facute de mine pentru ca nu am avut idei, zi-mi tu un sistem aici sau pe discord si o sa fac.

Link to comment
Share on other sites

frate lasa sampu dal dreacu, dute pe afara drogheazate, distreazate, imbatate  de preferat cu rom sau bere. ai grija ca ginu e de pizde sa nu bei niciodata

 

nu mai sta sa iti pierzi timpu pe jocul asta de cacat. 

 

daca vrei sa faci bani mai bine incepi sa editezi videouri pe fiver sau platforme de genu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nobilzeus said:

frate lasa sampu dal dreacu, dute pe afara drogheazate, distreazate, imbatate  de preferat cu rom sau bere. ai grija ca ginu e de pizde sa nu bei niciodata

 

nu mai sta sa iti pierzi timpu pe jocul asta de cacat. 

 

daca vrei sa faci bani mai bine incepi sa editezi videouri pe fiver sau platforme de genu

cu ce vrei sa ma droghez? am decat un vape, si ala cumparat de la un magazin la 45 lei

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.