Jump to content

Vand gamemode RPG de la 0


irinelbro69

Recommended Posts

Salut! Vand gamemode de la 0 scris in perioada 14 oct 2021 - 1 iulie 2022. Gamemode-ul are in jur de 25,000 linii si este gata in proportie de 95 la suta (mai trebuiesc finalizate cateva). Poate fi pus si pe open.mp foarte usor (nu exista probleme, e adaptat 100% si pentru open.mp). Acesta a rulat pe comunitatea mea timp de o saptamana dar am decis impreuna cu celalalt fondator sa inchidem serverul si sa ne axam pe ceva mult mai interesant. In toata aceasta perioada cat timp serverul a fost online am avut ce-i drept cateva probleme dar le-am rezolvat cu succes, facandu-l foarte stabil. Gamemode-ul este foarte bun pentru a face update-uri pe el si are un cod scris foarte ok, cu multe functii ce pot usura treaba. La un numar de aproape 50 on am avut in jur de 195-196 tick-uri (e irelevant pentru un server de SA:MP cu 50 jucatori ca nu are ce performanta sa consume), dupa parerea mea ar mentine lejer 500+ jucatori.

Gamemode-ul contine urmatoarele sisteme (in mare parte): 
- sistem de logare / inregistrare 
- sistem de admini + helperi pe puncte
- contorizare ore jucatori in ultimele 7 zile
- actiuni care se pot procesa de pe panel (trebuie doar sa inserati un query cand faceti o actiune pe panel si se proceseaza in maxim 10 secunde pe joc): kick-uri, ban-uri, mute-uri, warn-uri si poti da/lua ametiste jucatorilor
- sistem de joburi dinamice
- sistem de case dinamice
- sistem de business-uri dinamice
- sistem de vehicule personale
- sistem de dealership dinamic (unic in mare parte)
- sistem de skill-uri (se pot adauga skill-uri din baza de date si totodata si numarul de puncte necesare)
- sistem de quest-uri zilnice
- 8 joburi unice
- sistem de cont premium pe zile
- sistem de vehicule dinamice
- sistem de rentcar (puteti face orice vehicul inchiriabil)
- sistem de skinuri personale + beneficii
- sistem de referal cu promo code-uri
- sistem de barbut unic
- sistem de clanuri bazate pe level si XP
- sistem de scoala de soferi cu test teoretic + practic (se pot modifica intrebarile din baza de date)

Mai multe video-uri in care este prezentat gamemode-ul (mai puteti cauta voi pe youtube):


Pretul acestui gamemode este de 40 euro / 200 lei. Ca metode de plata accept doar PayPal / transfer bancar.
Ofer suport 7 zile de la cumparare pentru rezolvarea bugurilor si a problemelor.
Metode de contact:
- Instagram: @irinelbro69
- Discord: irinelbro69#8416
- Email: [email protected]

Rog seriozitate! :D 

Edited by irinelbro69
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Spor la vânzarea lui @irinelbro69

apreciez creațiile tale, Îmi place cum lucrezi. Succes in continuare cu astfel de proiecte. 

  • Like 1

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.