Jump to content
  • 0

Copii dilai


ruben88

Question

Deci,este un dilau sau mai multi,care sa de drept alti,si nush cum de are admine,imi pune numele meu,a lu stuntman,a lu toretto,a lu zh3r0,farse,cam toti,si intra pe sv meu,zice ca e adevaratul,dar nush cum dar are si admin...cum face chestia asta...ca eu mam saturat de ei pana peste cap sa ma tot cert cu ei si sa le injur..

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

tot ai mai ramas la LuxAdmin??? schimbal man cu ladmin pana se face 0Admin:D

LuxAdmin nu e unpic mai sigur? Aaa, cred ca ai dreptate...Daca cumva o lasat pe unu sa-i vada scriptu de LuxAdmin(unde o pus Rcon2) atunci e clar dc . abuzeaza ala =))

Io fi fazut careva LuxAdmin.pwn (sau o lasat el pe cineva în PC).

Link to comment
Share on other sites

Rconu nu il are,nu scrie nimic despre rcon in server log,sau consola,sau cand scri admins,luxadmin lam scos,am bagat ladmin4v2,este o problema de scripting,se poate fi o erruare din GM,sau admin script,nici eu nu stiu cum,dar mam saturat

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

tot ai mai ramas la LuxAdmin??? schimbal man cu ladmin pana se face 0Admin:D

Mai degraba sa schimbe cu ceva simplu, care are esentialul.

Gen kick ban mute freeze.

Link to comment
Share on other sites

Dialogul care este folosit pentru login te poate loga daca nu scrii nimic in acea casuta, tot ce trebuie este sa pui la acel dialog (la incepututul la response) asta:

[pawn]if( strlen(inputtext) == 0 ) return SendClientMessage(playerid, -1, "Nu poti sparge acest cont, trebuie sa scrii o parola !");[/pawn]

si la fel si la cel cu cererea intrebarii secrete dupa ce greseste parola.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.