Jump to content

RPG.STARGAMING.RO - Star Andreas - Cautam nu playeri, ci prieteni!


UnuAlex

Recommended Posts

Salutare dragi prieteni! Numele meu e Alex, iar astazi vin cu un anunt pentru voi toti, cei interesati, sau in cautarea unei comunitati in care, sa puteti descoperi, sau de ce nu, re-descoperi placerea de a juca alaturi de prietenii dragi. De a lega noi prietenii si de ce nu, de a le fortifica pe cele vechi. 
Daca simti ca ti se potriveste tot ce am spus pana acum, atunci esti la locul potrivit, in momentul potrivit. Alatura-te comunitatii noastre si hai sa facem realitate ceea ce am spus oleaca mai sus.

Acum hai sa iti spun cate ceva si despre server: Serverul a fost re-deschis in decembrie, dupa o lunga perioada de aproape 6 ani. Si acum probabil te intrebi: Dar de ce faci reclama acum? Ei bine, noi am dorit sa aducem serverul la un nivel la care sa fie capabil sa satisfaca dorintele cat mai multor jucatori.

Asadar a fost nevoie de o perioada de 'renovari'. In care am reusit(cred eu) sa aducem serverul pe linia de plutire.

Am rescris sistemul de masini personale, sistemul de joburi, sistemul de dealership-uri, am refacut plictisitorul sistem de level-up, am implementat un sistem de securitate si recuperare a contului, am refacut sistemul turf, am implementat inventar+sistem crafting, schimbat in totalitate sistemul de afaceri, au fost adaugate mine de teren + multe altele. Pe langa toate astea am adaugat o multime de mape unice creeate de mine insumi. 

Galerie:  https://imgur.com/a/vIBt6KN

 

Daca te-am convins si vrei sa ii oferi o incercare mai jos sunt toate IP-urile si link-urile de care ai nevoie. \/

IP: 188.212.102.134:7777

DNS: rpg.stargaming.ro

Discord: stargaming.ro/discord

Forum: stargaming.ro

Edited by UnuAlex

Comunitatea mea:

IP: 188.212.102.134:7777

DNS: rpg.stargaming.ro

Discord: www.stargaming.ro/discord

Forum: www.stargaming.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.